Jdi na obsah Jdi na menu
 


Beruška (Kominíček)

BERUŠKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 23. 11. 2012 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Věk: 6 let
Kastrovaná?: ano
Očkovaná?: ne
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky: byt, klidná domácnost, jedináček
Charakteristika: Berušku nám předali majitelé, u kterých žila šest let. První tři roky jako spokojený a hýčkaný jedináček. Po narození dítěte se však priority v rodině změnily a Beruška začala žárlit, být nečistotná, nekomunikativní. Přesto u nich bydlela další tři roky, to však podle bývalých majitelů bylo maximum, co se dalo vydržet…Takže putovala k nám s tím, ať pro ni najdeme nový domov. Začátky v depozitu byly opravdu těžké, kočička velmi smutnila. Ale už si zvykla. Je stoprocentně čistotná, hodná, mazlivá, velmi skromná a nenáročná. Potřebuje rychle nový domov, ideálně jako jedináček a do bytu.
Beruška na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

23. 11. 2012
Beruška našla nový domov, v novém domově se bude jmenovat „Kominíček“. Zájemkyně se po odchodu svého milovaného pejska poohlížela po dalším čtyřnohém společníkovi a volba padla na Berušku. Podmínky vyhovovaly, a tak se Beruška přestehovala. V novém domově se velmi rychle zorientovala, za pár minut se už mazlila s paničkou a prohlížela si okolí. Beruška je spokojená, panička také. Snad jim to vydrží! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA

21. 1. 2013 jsme dostali krátký vzkaz z nového domova.
Milá Laďko, opět posíláme s Kominíčkem malou zprávičku. Kominíček se má dobře a co se naučila, spí mi na zádech, krásně hřeje a vrní. Je to zlatíčko. Zdraví V. a Kominíček.

3. 1. 2013 jsme dostali krátký pozdrav z nového domova.
Zdravíme v Novém roce 2013 a s Kominíčkem jsme Silvestra prožili v pohodě. Vůbec se rachotu nebála, ležela v posteli vedle mě a nic s ní nehnulo. Je dobrá, jako pejsek. Naučila se mi ležet na zádech a říci si o mističku. Teď leží také v posteli mezi časopisy. Je to skutečná kamarádka do deště. Vlaďka a Kominíček

25. 11. 2012 jsme dostali e-mail a fotografie.
Milá Laďko, já malý Kominíček se mám v novém domově dobře. Před chvilkou jsem se napapal, chvilku se díval z okna na kolemchodící psy a pak se nechal pomazlíčkovat a šel spinkat do pelíšku. Prý tu přede mnou spával jakýsi pejsek, ale to mi vůbec nevadí. Mám tady svůj klid. Jsem hodný a ostudu nedělám. Zpátky bych se asi vrátit nechtěl tak se snažím být hodný. Šouním po bytě, ale ničeho si nevšímám, jen jsem trochu okousal palmu. Moc a moc pozdravuji. Kominíček