Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cuki (Myška)

CUKI NAŠLA NOVÝ DOMOV 11. 2. 2019 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Věk: cca 3 roky
Kastrovaný/a?: ano
Očkovaný/á?: zatím ne
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: do domku s bezpečným výběhem, jako kočičí jedináček, k dětem i ke starším lidem
Charakteristika: Cuki jsme převzali na základě prosby mladé paní, která se s rodinou nedávno přistěhovala do domku v obci nedaleko od Českého Brodu. Ukázalo se, že Cuki dříve v tomto domku bydlela, ale když se její původní majitelka odstěhovala, nechala ji tam spolu s její sestřičkou, ať si kočičky poradí samy… Cukina sestřička se prý ztratila, ale Cuki se stále pohybovala poblíž. Noví obyvatelé toho domu si Cuki natrvalo nechat bohužel nemohli, ale zařídili jí zatím aspoň přístřeší v garáži a hledali pomoc. A tak se Cuki ocitla u nás. K nám Cuki dorazila ve velmi slušném zdravotním stavu, takže karanténa byla relativně krátká. Cuki je klidná a pohodová kočička, která má velmi šťastnou povahu. Zabydlí se tam, kde zrovna je. Je ráda za teplý pelíšek, za plnou misku, za pohlazení. Jídlo a mazlení má asi ze všeho nejraději:-) Je chytrá, samostatná, hravá a opravdu velmi kontaktní a přátelská. Může bez obav i do rodiny s dětmi, ale stejně tak i ke starším lidem. Je o příjemná, klidná a milá společnice, která je vždy naladěná na mazlení, přitom si ale pozornost nevynucuje. Cuki ale bude nejraději kočičím jedináčkem – ostatní kočky snese, ale trochu se jich bojí. Cuki určitě bude vděčná za domek s bezpečným výběhem.
Cuki na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

20. 1. 2019
Cuki jsme převzali na základě prosby mladé paní, která se s rodinou nedávno přistěhovala do domku v obci nedaleko od Českého Brodu. Ukázalo se, že Cuki dříve v tomto domku bydlela, ale když se její původní majitelka odstěhovala, nechala ji tam spolu s její sestřičkou, ať si kočičky poradí samy… Cukina sestřička se prý ztratila, ale Cuki se stále pohybovala poblíž, a jakmile se v domě, který byl poslední dva roky zavřený, zaregistrovala pohyb, okamžitě přiběhla a začala se domáhat vstupu dovnitř. Noví obyvatelé toho domu si Cuki natrvalo nechat bohužel nemohli, ale zařídili jí zatím aspoň přístřeší v garáži a hledali pomoc. A tak se Cuki ocitla u nás. Zatím je v karanténě, i když vypadá poměrně dobře. Jakmile projde karanténou, budeme pro ni hledat nový domov, což nebude (doufáme) těžké, protože Cuki je velmi přátelská kočička, něžná a mazlivá.

2. 2. 2019
Cuki hledá nový domov.

11. 2 2019
Cuki našla nový domov. Na inzertním serveru padla do oka pánovi z obce nedaleko od Jílového. Pán se poohlížel po kočičí kamarádce do rodinného domku. Cuki bude jedináček, což jí bude naprosto vyhovovat. Za prima domov pro Cuki velmi děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

10. 6. 2020 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Hezké ráno přeji, posílám 3 fotky naší „hraběnky“, z dnešního rána… abyste si nemyslela, že se „flákám“… Zdravím E. K.

9. 6. 2020 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Hezké odpoledne přeji, doufám, že jste vše ve zdraví přežila… mě si zatím „koronačert“ nevzal, tak si s Myškou „lebedíme“ na zahradě. Číča je akční mazel, a ke mě do postele musí aspoň na hodinu ráno. Drží se zahrady a neutíká, zaplaťpánbůh… Zdravím. EK

21. 12. 2019 jsme dostali další e-mail a foto z nového domova.
Hezký podvečer přeji… já i Myška Vám přejeme hezké Vánoce a v roce 2020 klid a radost. E. K.

12. 9. 2019 jsme dostali další e-mail a foto z nového domova.
Hezké dopoledne, tak Myška je ve škole, tak mám trochu času na psaní… nechce se jí vstávat, asi cítí podzim, jinak je prima a akční… zdravím. E. K.

12. 6. 2019 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Hezký letní horký podvečer přeji, tak naše nová hraběnka Cuki – Myška (změna jména po předcích) se zatím tváří, že služebnictvo nechce vyměnit (na mysli mám sebe a přítelkyni), tak válčíme spolu dál… a ranní dobývání do mé stařecké postele nabývá na intenzitě, překvapivě pravidelně podlehnu. Je to „pusinka“… kočičím chovům zdar… S pozdravem EK.

6. 5. 2019 jsme dostali další krátký e-mail a fotografie z nového domova.
Hezký den přeji… posílám pár fotek ze života „hraběnky“ Myšky… a prima den přeji. E. K.

17. 4. 2019 jsme dostali další krátký e-mail z nového domova.
Hezké dopoledne, museli jsme včera oba (já i přítelkyně) do Náchoda, tak byla Myška sama doma, tak se jí stýskalo, že skoro nejedla z plné misky, ale odpoledne s námi seděla na verandě venku, skoro jako pejsek. Užila si sluníčko a pak hajdy na klín. A prima Velikonoce přeji. E. K.

29. 3. 2019 jsme dostali další krátký e-mail z nového domova.
Hezké odpoledne přeji, tak jsem do slunečného dne vypustil Cuki – Myšku (měnil jsem si pneu u auta)… no, trnul jsem… ale za hodinu se vrátila… ale „baští“ za tři… je to opravdu prima kočka. A prima jarní víkend přeji. E. K.

20. 3. 2019 jsme dostali další e-mail a fotografii z nového domova.
Dobrý večer přeji, vrátil jsem se z hor, číča je v pořádku a je dost divoká… dneska šla „pod dozorem“ na pár minut ven, vyválela se v prachu u domu a šla domů… je fakt „boží“. Jí za dva a neuvěřitelně si vynucuje mazlení a spaní na člověku u TV. Zdravím a oba máváme pacičkou. E. K.

28. 2. 2019 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Dobrý den, jak tu kočičku pozoruji, tak mám stále silnější pocit, že to neměla jednoduché… a přitom je to taková hezká a přítulná číča, a z toho domu se jí opravdu evidentně nechce, dneska v tom jarním teple jsem otevřel dveře a pozoroval ji: udělala zvědavý krok na zápraží a dál nic! Pak jsem ji „zahnal“ dovnitř. A to krmení… to je také kapitola… hlavičkou se mnou bojuje, aby o nic nepřišla (přitom má všechno pro sebe). Já mám kočky rád a je mi to líto, že asi vyrůstala v domě, kde ji moc nechtěli. Ale u mě se má opravdu dobře. Zdravím a přeji prima večer. EK

27. 2. 2019 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Dobrý den přeji, tak drobné informace z kočičího života… dnes jsem jí dal syrové kuřecí, no mám pocit, že ho nikdy neviděla. Snědla ho, ale žádné děkovné dopisy „tatínkovi“… jinak se jí nejvíc líbí v kuchyni na stole, ale mě to nevadí, je správně „akční“ a mám ji rád. Zdravím EK

22. 2. 2019 jsme e-mailem dostali první foto z nového domova (viz fotoalbum).

20. 2. 2019 jsme dostali první e-mail z nového domova.
Hezké odpoledne přeji, Cuki je správná číča, plná energie a síly… už vystrkuje „růžky“ ve stylu „a co venku“… tak jsem ji rychle zahnal a je doma… snad to ten dům vydrží!? Objednal jsem jí kapsičky Animonda, Brit Care a koupil na akci Shebu, tak snad hlady neumře… a snad se jí u mě bude líbit. Prima den a zdravím. E. K.