Jdi na obsah Jdi na menu
 


Izák

IZÁK NAŠEL NOVÝ DOMOV 1. 3. 2015 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Věk: 12 let
Kastrovaný?: ano
Očkovaný?: ne
Odčervený?: ano
Čipovaný?: ne
Handicapovaný?:
Podmínky: 

Izák na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

9. 2. 2015
Laura (v původním domově Lauryna), Izák (v původním domově Lizák, majitelka se domnívala, že se jedná o kočičku, takže ji pojmenovala „Líza“, ale nakonec se ukázalo, že je to kocourek, takže Lizák), Micina a Pepinka (v původním domově Pipina) jsou kočičky, které jsme dnes přijali od jejich majitelky – ta se o ně už nadále nemůže starat. Převzít kočičky do péče nemůže ani rodina majitelky, a tak jsou kočičky u nás. Dosud žily všechny jen v bytě, o ten teď ale majitelka přijde. Kočičky nejsou zrovna v dobrém stavu, majitelka péči už evidentně nezvládala. Všechny mají uši plné letitého svrabu, nekvalitní srst a nedobrý výživový stav způsobený nekvalitní stravou. Všechny jsou také ve stresu. Kočky – kromě kocoura Izáka – nejsou kastrované. Izák ma navíc dost špatné zuby. Uvidíme, co přinesou další dny.

18. 2. 2015
Izák má ošetřené zuby, vyčištěná ouška, dostal i jarní sestřih – zdredovatělá a zplstnatělá srst musela pryč, to už opravdu rozčesat nešlo… Absolvoval i krevní testy – všechny hodnoty má v normě. Za pár dnů dokapeme oči a do dvou týdnů by měl dobrat antibiotika. Pořád je smutný ze ztráty domova, ale z nejhoršího stresu už se dostává a je na tom z celé skupiny nejlépe – je kontaktní, mazlivý, velmi přátelský… Jen nesnáší cestování v přepravce – to se změní ve zlého havrana a kráká a kráká a kráká:-) Pokud se nevyskytne další komplikace, za 2 týdny, tedy po dobrání antibiotik, se Izák bude moci ucházet o nový domov.

1. 3. 2015
Izák odjel do nového domova. Umístění bylo domluveno už před několika dny, ale v rodině, kde bude Izák bydlet, už čtyři kočičky žijí, a tak jsme nechtěli nic riskovat a nechali Izáka ještě „uschopnit“ od pana doktora. Izák je zdráv, a takdnes mohl odjet. Za jeho adopci děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

25. 3. 2015 jsme dostali e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den paní Laďko, Izáček se krásně zabydlel a skamarádil… je to úžasný kocourek, je vidět na jeho chování, jak je skromný a za vše vděčný, až kolikrát mi je ho líto, co musel všechno asi zažít… u nás se má moc dobře. Kožíšek mu pomalu dorůstá a rád se také nechá vyčesávat a velmi rád má zavěšenou šňůrku na hraní. Mějte se krásně a zdravíme a všem vašim zachráněným kočičkám přejeme domov, jako má Izáček.

2. 3. 2015 jsme dostali první e-mail a fotografii z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, vše dobrý, Izáček se postupně zabydluje a posílá Vám pozdrav a fotečku… děkuji a hezký den. B.