Jdi na obsah Jdi na menu
 


Meduňka

MEDUŇKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 1. 3. 2015 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozena: cca květen 2014
Kastrovaná?: ano
Očkovaná?: ano
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky: do domku s bezpečným výběhem, do kočičí společnosti, do rodiny s dětmi
Charakteristika: Meduňka a Pampeliška pocházejí ze skupiny poloplachých koček z areálu jedné opuštěné pražské továrny – v areálu se má bourat a pak stavět, takže to není pro kočičky vhodné bydliště. Obě kočičky byly po příjezdu k nám vyděšené a stresované, ale postupně se zklidnily. Meduňka udělala velký pokrok, co se kontaktu s lidmi týče. Zpočátku je sice opatrná, ale když se „rozkouká“, je mazlivá, krotká a kontaktní. Zvědavá, chytrá, bystrá. Pro Meduňku hledáme domov, kde bude mít kromě výběhu, na který je zvyklá, i kočičí společnost – ta jí usnadní aklimatizaci. Meduňka je zcela nedominantní a nekonfliktní. Hodí se i do rodiny s dětmi.
Meduňka na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

20. 1. 2015
Pampelišku jsme spolu s Meduňkou přijali 19. 1 2015. Obě pocházejí ze skupiny poloplachých koček z areálu jedné opuštěné pražské továrny, kde se má bourat a pak stavět. Obě jsou zatím úplně vyděšené a v křeči, takže je necháváme v klidu. V nejbližší době podstoupí veterinární kontrolu a pak uvidíme, jak se jejich stav bude vyvíjet dál.

18. 2. 2015
Meduňka hledá nový domov. Kdyby měla čekat, až pořídíme slušné fotky, nového domova by se asi nedočkala. Foťáku se bojí a na dálku se tahle tmavá želvička fotí dost špatně. Takže zatím takto.

1. 3. 2015
Meduňku si u nás před pár dny vyhlédl mladý pán z městečka kousek od nás, a protože všechno probíhalo tak, jak má, Meduňka se dnes přestěhovala. Snad se brzy skamarádí s domáci kočičkou. Za domov pro Meduňku děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

7. 4. 2015 jsme dostali e-mail a fotografii z nového domova.
Dobry den, je z ní docela drak:) K veceru zavolam a muzu povypravet. JZ

5. 3. 2015 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Dobrý den, tak se dnes v noci něco trochu zlomilo, Meduňka se se mnou začala bavit, teda spíš mazlit, a to zatraceně vášnivě:D Jenže v ostatních chvílích stále bloumá po bytě a mňouká. Celé noci v kuse, no, dnes, jak se přestala bát mne, tak už i přes den, nějak nevím, jak ji zklidnit… V noci zkusím usnout a už řve… S kočkou Mau se dnes konečně taky trochu více potkaly, ne tedy zrovna s nějakým skvělým závěrem, spadly společně s jekotem z parapetu a mazaly každá do své díry:) No, seznamování může začít nanovo. Konec hlášení:) H.

2. 3. 2015 jsme dostali první e-mail z nového domova.
Dobrý den, je zalezlá, už vystřídala několik úkrytů. Jídlo ještě nechce, zato v noci stačila rozhrabat záchod a vysypat jeden květináč:) Asi se bojí spíš nového prostředí než druhé kočky (zato ta předvedla ukázkový úprk přes celý byt). Taky v noci jednu chvíli dost naříkala. Snad si zvykne brzo:) Hezký den H. Z.