Jdi na obsah Jdi na menu
 


Minda

MINDA NAŠLA NOVÝ DOMOV 11. 1. 2014 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví:
kočka
Věk: cca 2–3 roky
Kastrovaná?: ano
Očkovaná?: ano
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky: 

Minda na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

14. 12. 2013
Minda k nám přijela 13. 12. 2013, dovezli ji její nálezci z Čestlic. Údajně se jedná o nechtěné dědictví, takže byla vyhozena z bytu ven a bezprizorná a nešťastná seděla pod keřem před domem, žebrala o jídlo a čekala, kdy bude moci zase domů… Zatím je v karanténě, ale jeví se jako hodná, milá, kontaktní a čistotná kočička.

11. 1. 2014
Minda našla nový domov. Kočičí kamarádku do nového bytu hledala mladá slečna z Prahy. Shodou šťastných náhod se dostala k nám do Kocourkova. Jako nejvhodnější společnice do daných podmínek se jevila Minda, a protože se podle fotek moc líbila, následovala návštěva a rovnou i odjezd do nového domova:-), ačkoliv se ani nestačila dostat do „oficiální“ nabídky k adopci. Ale nebyl důvod nic odkládat, Minda vycítila šanci a mazlila se, vrněla a ucházela se o přízeň hodných lidí, které sice viděla poprvé a ještě k tomu přijeli s pejskem, ale ona si z toho nedělala vůbec nic a chovala se, jako kdyby se všichni znali odjakživa:) A i doma se podle prvních zpráv zabydluje velmi dobře. Bude jedináček, v bytě, v létě s občasnými výjezdy na chatu – a hlavně s paničkou, kterou bude mít už zase jen sama pro sebe. Za její adopci moc děkujeme! Ještě před odjezdem do nového domova se Minda stačila vyfotit se svým dárkem z vánoční akce Kočičí přání, která skončila 6. 1. 2014.  Dostala granule Royal Canin Indoor, kterých si ale neužila (i když nový domov je rozhodně lepší). Granule si tak rozdělí Halinka s Hašlerkou.

31. 3. 2015
Minda je aktuálně u nás na prázdninovém pobytu. Panička musela odjet mimo republiku a nepodařilo se bohužel sehnat nikoho spolehlivého, kdo by se o kočičku po tu dobu postaral. Ideální řešení to není, ale když všechny ostatní možnosti, které se nabízely, byly ještě horší, dohodli jsme se a vzali Mindu sem k nám. Je naprosto v pohodě. Neřeší nic, mazlí se jak o život, dívá se z okna, baští… a čeká, až si pro ni po 11. dubnu zase panička přijede. Využili jsme toho a pořídili pár fotografií (viz Mindino fotoalbum). 

13. 4. 2015
Minda se vrátila domů ke své paničce.  
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

25. 4. 2015 jsme na Facebooku našli fotografii Mindy se svou paničkou (viz Mindino fotoalbum).

3. 2. 2014 jsme na Facebooku našli fotky z nového domova (viz Mindino fotoalbum).

22. 1. 2014 jsme na Facebooku našli fotky z nového domova (viz Mindino fotoalbum).

11. 1. 2014, ještě ten samý den, kdy Minda odjela, jsme na Facebooku našli fotky z nového domova (viz Mindino fotoalbum).