Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aladar (Kubík)

ALADAR NAŠEL NOVÝ DOMOV 22. 3. 2014.
Aladarovi to konečně vyšlo. Byl to jeho „třetí pokus“ ho umístit, 2 x jsem se s ním z předjednaného umístění museli z různých důvodů vrátit zpátky. Tentokrát by to mělo být podle Aladarova gusta. Rodinný domek na okraji vísky kousek od Benátek nad Jizerou. V něm prima páníček, který to s kočičkami umí, a ještě mazlivá a hodná fenka retrievera. Zahrada, členitý terén, tajemná půda nad domem plná harampádí – jakmile si Aladar „odkroutí“ povinnou domácí navykací karanténu, bude ve svém živlu. Doufejme, že se zabydlí brzy. Za jeho adopci děkujeme.

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví:
kocour
Narozen: cca březen 2013 
Kastrovaný?: ano
Očkovaný?: ano
Odčervený?: ano
Čipovaný?: ne
Handicapovaný?: ne
Podmínky: domek s bezpečným výběhem, do kočičí společnosti i jako jedináček, k dětem i starším lidem
Charakteristika: Aladar u nás pobývá od konce ledna. Nalezenec, ale původně jistě domácí kocour, kterého se někdo buď zbavil, anebo se Aladar ztratil – i tato verze je možná, protože je velmi zvědavý a neustále vymýšlí, jak by se dostal ven. Aladar je veliký a statný kocourek, povahou nekonfliktní a naprostý dobrák. Mazlivý, infantilní, hravý a velmi, velmi zvědavý – na to bude potřeba dát v novém domově pozor, jinak se Aladar může snadno ocitnout opět na ulici. Aladar je také přizpůsobivý, takže může bydlet v rodině s dětmi, stejně jako u starších lidí. Kočičí společnost snáší bez problémů, není dominantní, ale může být i jako jedináček. Určitě by ale uvítal domov s bezpečným výběhem a možností občasného lovu.
Aladar na Facebooku

Z NOVÉHO DOMOVA

5. 6. 2014 jsme obdrželi smutnou zprávu – Kubíka (Aladara) přejelo auto. Cena za to, že mohl užívat volného výběhu. Bydlel s páníčkem takřka na samotě a ve slepé ulici, nepředpokládali jsme, že některému z těch několika málo aut, které kolem jejich domku denně projedou, padne za oběť náš Kubík… Je to zbytečná smrt, ale i to se prostě stává…

9. 4. 2014 jsme na Facebooku našli fotografie Kubíka (u nás Aladara) v novém domově, viz Aladarovo fotoalbum.