Jdi na obsah Jdi na menu
 


Andělka

ANDĚLKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 7. 2. 2016 (podrobnost níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozen/a: cca červen 2015
Kastrovaný/a?: ano
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: ideálně domek s bezpečným výběhem, při dostatku podnětů zvládne i byt, do kočičí společnosti, zvládne ale i hodného pejska
Charakteristika: Andělka byla začátkem září odchycena v Praze na Albertově. Přežila jako jediné koťátko plaché kočičky, která byla vykastrovaná a vrácená zpět do lokality. Andělka nějakou dobu pobyla u nálezkyně, která jí poskytla veškerý servis, nicméně se jí nepodařilo doléčit tekoucí oko – to se dořešilo u nás. Andělka už je tedy naprosto fit, temperamentní a velmi pohyblivá, ale hodná a mazlivá, i když zprvu lekavá. Spokojená v kočičí partě, kde se rozhodně neztratí. Zvládne ale i společnost hodného pejska. Bude ráda za bezpečný výběh, při dostatku podnětů zvládne ale i byt.
Andělka na Facebooku


CHRONOLOGICKY

11. 10. 2015
Andělka k nám dorazila 8. 10. 2015. Byla odchycena začátkem září v Praze na Albertově. Její maminka je plachá kočka, která už si prý na lidi nezvykne, a tak byla vykastrovaná a vrácena zpět do lokality. Z jejích koťátek přežila je Andělka, které její nálezkyně poskytla azyl do doby, než jsme ji mohli přijmout k nám. Zároveň Andělce poskytla i ošetření, ale nepodařilo se jí vyléčit očko, ze kterého stále ještě teče, takže Andělka je v karanténní kleci. Bohužel zatím moc nejí, uvidíme, jak to bude vypadat po návštěvě veterináře.

25. 10. 2015
Tak očko už je doléčené a teď ještě počkáme na vakcinaci. Andělka ale už může hledat nový domov.

26. 11. 2015
Andělka zázrakem přežila epidemii parvoviru, aniž by se nakazila. Přitom byla na pokoji, kde se parvovirus objevil… Andělka má tedy štěstí, už se pro ni našla nová panička, umístění jsme však museli kvůli epidemii odložit. Panička ale i tak na Andělku čeká, teď už čekáme jen na doočkování.

24. 12. 2015
Andělka děkuje za dárek, který získala v rámci vánočního Kočičího přání konaného 15. 12. 2015–6. 1. 2016.

7. 2. 2016
Andělka našla nový domov. Na inzertním serveru si ji vyhlédla rodina z obce kousek od Čáslavi. Přišla nedávno o kočičku a poohlížela se po nové čtyřnohé posile do domácnosti. Dnes nás rodina navštívila – Andělka byla sice lekavá a bojácná jako vždycky, ale až tak beznadějně to tentokrát nevypadalo, nechala se od zájemců i pochovat:-) A protože podmínky na místě jsou vhodné, Andělka se zájemci rovnou odjela. Žít bude v rodinném domku s kočkomilnou rodinou – zatím jen doma, ale až si zvykne, bude mít k dispozici i zahradu. Tak držme palce, ať se Andělka brzy zabydlí. Stejně jako na každou naši kočičku jsme i na Andělku poskytli doživotní „záruku“, takže kdyby se ukázalo, že se jí v novém domově nelíbí, vezmeme si ji zpět. Ale zatím pevně věříme, že to půjde:-) Za její adopci velmi děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

15. 1. 2018 jsme na Facebooku našli vzkaz a fotografie z nového domova.
Andělka se má moc dobře. Myslím, že byste ji nepoznala, je velice společenská. Chce se pořád mazlit a hladit, spí u rodičů a je jí moc dobře.

8. 1. 2017 jsme na Facebooku našli další fotografie a přání do nového roku.
Přejeme všechno nejlepší do nového roku. Hodně úspěchů v kočičím azylu. A posílám pár svátečních fotek Andělky.

13. 10. 2016 jsme na Facebooku našli vzkaz a fotografie z nového domova.
Dobrý den. Andelka je zlaticko. Kdyby jste ji teď viděla, tak ji ani nepoznáte. Je pritulna, rada se mazli, vyžaduje hlazeni. A když ji chováme v náručí, tak se lisa. No, úplně jiná osobnost. Pořád vrni. Akorát trošku zlobí. V noci chodí na lov a nosí mám myší a občas i ptáky.

17. 7. 2016 jsme na Facebooku našli vzkaz z nového domova.
Dobrý den, Andělka je naše zlatíčko. Už chodí ven sama, má udělaný průchod ve dveřích, poslouchá, na zavolání vždy přiběhne. A hlavně vyhledává naši společnost. Jak je někdo doma, tak se skoro od nás nehne, pořad chce mazlit. Nedávno u nás byl na hlídání kocourek a moc se bohužel nesnesli:( Evidentně je raději sama. Je to škoda:( Jinak venku moc daleko od domu nechodí, pouze na hranice zahrady.

5. 4. 2016 jsme na Facebooku našli další fotografie a vzkaz z nového domova.
Dobrý den, posilam info o Andelce, má se moc dobře. Má nás všechny moc rada a my ji:) Už byla s námi i venku na zahrádce, pod dozorem celé rodiny a vždy, když ji něco trošičku vylekalo, utekla domů, což je moc dobře. Dokonce už má i svůj první úlovek. Včera chytila vrabčáka, chudák to už nerozdychal, Andelka ho pak pořád hledala, když jsme ji ho sebrali:) Posilam pár fotek:)

28. 2. 2016 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova s tímto vzkazem:
Dobrý den, jde to velice dobře. Už má svůj pelisek, ve kterým spinka a je volně otevřený, přístupný. Pokojně v něm spinka. Několikrát usnula i na okně. Slyší na zavolání cici, ne pokazde, ale dost často. Už si i několikrát vzala pamlsek přímo z ruky. Zabydlela se tu u nás a cítí se tu jak doma.

14. 2. 2016 jsme na Facebooku našli první fotografie z nového domova s tímto vzkazem:
Posílám pár fotecek z nového domova. Teď si našla nového kamaráda, plysaka, tak už si i hraje, dnes za námi několikrát přišla i dobrovolně. A nebala se trávit s námi čas i bez hlazení. Jednou dokonce přiběhla i s radostným vrnenim, chce to čas. S naší Andelkou;)