Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aňuška

AŇUŠKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 27. 9. 2015 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Věk: 1,5 roku
Kastrovaná?: ano
Očkovaná?: ano
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky: ideálně do domku s bezpečným výběhem, k dětem i ke starším lidem, jako jedináček i do kočičí společnosti
Charakteristika: Aňuška a Adámek přišli o svého páníčka. Ten zemřel a příbuzní se sice pokoušeli obě kočičky zaopatřit, ale nepodařilo se, a tak oba skončili u nás. Kromě ušního svrabu, který nám dal dost práce, jsou oba zdraví, a tak mohou hledat nový domov. Aňuška je mazlivá a kontaktní kočička, společenská a přátelská, temperamentní – určitě bude zdatný lovec. Univerzální typ – hodí s k dětem i ke starším lidem, ale určitě bude ráda, pokud bude mít k dispozici bezpečný výběh. Dosud sice žila jen v bytě, ale podle toho, jak toužebně sedává u okna a pozoruje okolí, usuzujeme, že volný pohyb po zahradě by jí jistě udělal radost. Je snášenlivá i k ostatním kočkám, takže kočičí společnost nebude v novém domově na překážku.
Aňuška na Facebooku

 
CHRONOLOGICKY

3. 8. 2015
Adámek a Aňuška přišli o svého páníčka. Ten zemřel a příbuzní se sice snažili obě kočičky zaopatřit, ale nepodařilo se… A tak jsou nyní od 30. 7. 2015 u nás, i když i na pobyt u nás čekali řadu týdnů, kdy žili v „osiřelém“ bytě sami (i když je příbuzní chodili ošetřovat a krmit…). Oba tedy dosud žili pouze v bytě, ale měli přístup na terasu, a tak musí projít karanténou, neboť nějaké zdravotní neduhy by se přece jen našly – zejména rozsáhlý ušní svrab, u obou zřejmě už od kotěcího věku, samozřejmě neléčený, a tak nyní čistíme a léčíme hlavně ouška. Aňuška je mazlivá a kontaktní kočička, kastrovaná. Zatím tedy v karanténě.

16. 8. 2015
Aňuška hledá nový domov.

27. 9. 2015
Aňuška našla nový domov. Padla do oka rodině z obce severně od Prahy. První návštěva u nás proběhla už minulý týden, ale čekali jsme s odjezdem, až bude Aňuška kompletně očkovaná. Žít teď bude v rodinném domku, zatím jen uvnitř, později s možností všemožných outdoorových aktivit na zahradě i v okolí. Nudou asi trpět nebude – rodina má tři děti. Doufejme, že se Aňušce bude v novém domově líbit. Za její adopci děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

15. 10. 2015 jsme dostali e-mail a fotografii z nového domova.
Dobry den, pani Cetlová, A. je ocásek. Stále je nám v patách. Kam se v baráku suštneme, tam jde i Anuska! Moc ji chutná, „vymnouka“ si i 4 kapsicky denně:) Uz tu taky radi, ale v pohode, kdyz řeknu ne, tak poslechne:), takze zatím vse na jednicku! Moc ji láká jít ven. Mame velké francouzské okno, tak rada pozoruje ptáky. A dokonce kdyz se stalo, ze proklouzla, nechá se snadno chytit. Vypada to, ze se bude nás/baraku držet! Posilam fotku jak tu A se mnou leží, kdyz Vam ted pisu:) Hezky víkend! KJ

30. 9. 2015 jsme dostali e-mail a fotografie z nového domova.
Dobry den, pani Cetlová, posilam kratouckou zpravu a fotku Anusky – pri jidle ji musime asistovat. Nerada ji sama:), je strasne pritulna, stale se chodi mazlit, lezi s nami vecer na gauci a kouka na tv:) Ve svem domecku neni, nasla si par koutku a v tech ji najdu, kdyz nema chut. Ale jinak se stale mota tam, kde jsme my. Na zavolani pribehne, je moc miloucka:) Hezky den, K. J.

27. 9. 2015, ještě v den umístění, jsme dostali sms z nového domova.
Dobrý večer, Aňuška je vzorná cestovatelka, svůj nový domov prozkoumala a už spí ve svém domečku:) Dala si i Felixe:) dobrou noc a díky KJ