Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aura (Rozinka)

AURA NAŠLA NOVÝ DOMOV 9. 2. 2016 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozena: cca květen 2015
Kastrovaná?: ano
Očkovaná?: ano
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?:
Podmínky:
Aura na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

21. 12. 2015
Aura je v naší péči od 20. 12. 2015. Pochází ze skupiny bezprizorných koček z Perníkářky. Z této lokality se cca před rokem odstěhovala jakási rodina, která na místě nechala nekastrovanou kočičku. Ta se zjara okotila a Aura je jedním z jejích potomků (na místě zůstávají ještě dva její sourozenci). Kočičku s koťaty chodil krmit hodný pán, který bydlí nedaleko a kterému nebyl osud těchto zvířat lhostejný. V opuštěné zahradě jim udělal i provizorní bydlení. Maminka je prý velmi mazlivá, koťata se lidí ale bojí – tak se je pán snažil ochočovat a zvykat na lidskou ruku do té doby, než se mu podařilo vyjednat umístění u nás. Aura je první přijatá kočička, ostatní sourozence se zatím nepodařilo dostat do přepravek – ale snad brzy dorazí. Maminka bohužel dočasně zmizela, doufáme, že se ještě objeví… Aura je z pobytu u nás vyděšená, úplný divous to není, ale mazlík také ne… Naštěstí je celkem v dobrém zdravotním stavu, i když karanténou samozřejmě projít musí.

25. 12. 2015
Aura děkuje za dárek z vánočního Kočičího přání konaného 15. 12. 2015–6. 1. 2016.

6. 2. 2016
Z Aury se vyklubalo velmi mazlivé a kontaktní stvoření – je sice trochu lekavá, občas se ráda schovává, ale jindy se cpe pod ruku vysloveně, o mazlení stojí moc. Je chytrá a bystrá, taky pěkně mlsná a docela úplatná:-) Nyní sdílí pokoj se svým bratrem Džusem, ale brzy už odjede do nového domova – vyhlédla si ji rodina z Prahy jako společnici pro svou desetiměsíční kočičku.

9. 2. 2016
Aura našla nový domov. Bude se svou rodinou žít v pražském bytě, ale víkendy a prázdniny bude trávit na chatě v Posázaví. Rodina už vlastní desetiměsíční kočičku Bambuli – ta se přitoulala na jejich zahradu a rodina se jí ujala. Aura je tak společnicí pro kočičího dorostence. Snad si na sebe kočičky zvyknou. Za Auřinu adopci děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

30. 9. 2018 jsme na Facebooku našli další vzkaz a fotografie z nového domova.
Dobrý večer, Laďko, už jsem Vám strašné dlouho neposílala žádné fotky Rozinky. Ten čas tak strašné letí. Z Rozinky už je pořádná číča, trošku nám holka přibrala, moc ráda si chodí pro dobroty. Jinak je to zdravá, mooooc mazlivá kočička, i když pochovat se nenechá. Miluje mého manžela a všude za ním chodí. Jinak soužití Rozinka, Burák a Betka je na jedničku. Posílám pár fotek a přeji krásný večer. Š.

29. 9. 2017 jsme na Facebooku našli další fotografie z nového domova (viz fotoalbum).

4. 2. 2017 jsme dostali další mms z nového domova s tímto textem:
Dobrý den, Vlaďko. Rozinka je už skoro rok u nás, tak posílám po delší době pár fotek. Za celý rok se nám nikomu nepodařilo si Rozinku pochovat, ale jinak za námi chodí jako pejsek, moc ráda se mazlí. Trošku se nám přes zimu zakulatila, tak doufám, až vyrazíme zase na chalupu, tak to vyběhá. Burák ji trošku trápí, je to puberťák, teď ho čeká kastrace, tak doufáme, že se zklidní. Přejeme hezký den, Š.

2. 10. 2016 jsme dostali další mms z nového domova s tímto textem:
Dobrý večer, tak včera jsme se vrátili z chalupy. Rozinka je v pořádku, měla jsem strach z návratu, ale je v pohodě. Mějte se a hezký večer, Š.

20. 7. 2016 jsme dostali další mms z nového domova s tímto textem:
Dobrý den, posílám zase nějaké fotky Rozinky. Ta už je venku jako doma, tráví tam pomalu celý den. Občas se stane, že nepřijde domů na noc, ale ráno, hned jak otevřu dveře, už se hrne k misce s baštou. Z počátku jsme se o ni moc báli, ale víme, že zůstává na zahradě a asi se jí domů nechce. Jinak řádí s Bobulí a Burákem a je radost je pozorovat. Mějte se krásně, Š.

14. 6. 2016 jsme dostali další mms z nového domova s tímto textem.
Dobrý den, posílám pár fotek Rozinky s naším novým přírůstkem kocourkem Burákem. Doslova jsme ho ukradli sousedům, tam by umřel hlady. Přišel k nám a brečel hlady, tak jsme to nevydrželi a máme ho doma. Holky probral z povalování, mají o zábavu postaráno a my taky, je s nima prča. Mějte se Š.

20. 5. 2016 jsme dostali další mms z nového domova s tímto textem:
Dobrý večer, posílám pár fotek z chalupy, jsme tu s nimi už potřetí. Rozinku ještě nepouštíme ven, zatím si zvyká na letní byt. S odchytem je to horší, docela se zapotíme. Jinak vše v pořádku a je to zlatíčko. Zdravíme, Š.

26. 4. 2016 jsme dostali další mms z nového domova s tímto textem:
Dobrý večer, paní Cetlová. Posílám po delší době pár fotek Rozinky. Tady vše při starém, Rozinka je mazlíček, ale to pochování nám zatím nějak nejde. Každý večer, když jde manžel spát, je v posteli první a musí proběhnout desetiminutové mazlení, je super. Mějte se krásně, Š.

27. 3. 2016 jsme dostali další mms z nového domova s tímto textem:
Dobrý den, předěláváme byt a holky pomáhají ostošest, takhle je to zmohlo. Máme z nich hroznou radost. Děkujeme… Š.

6. 3. 2016 jsme dostali mms z nového domova s tímto textem:
Dobrý den, posílám pár fotek našich holek. Rozinka se chodí bez problému mazlit, ale pochovat zatím nechce, tak snad to bude časem lepší. Zdravíme, Š.

16. 2. 2016 jsme dostali další mms z nového domova s tímto textem:
Dobrý večer, kočičky jsou super, my koukáme raději na ně, než na telku. Ještě se občas počochněj, ale jinak se už i pusinkujou a Rozinka je opravdu velikej mazel… Mějte se, Š.

13. 2. 2016 jsme dostali další mms z nového domova s tímto textem:
Dobrý večer – mírný pokrok. Rozinka (Aura) už je na okně. Hurá!!!! Š.

10. 2. 2016 jsme dostali první mms z nového domova s tímto textem:
Dobý večer, holky se občas pohádají, ale jinak zatím pohoda. S.