Jdi na obsah Jdi na menu
 


Baltazar

BALTAZAR NAŠEL NOVÝ DOMOV 22. 12. 2012 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Věk: cca 3,5 měsíce
Kastrovaný?: ne
Očkovaný?: ne
Odčervený?: ano
Čipovaný?: ne
Handicapovaný?: ne
Podmínky:
Charakteristika: Baltazar hledá nový domov. Už je zcela zdráv (až moc) a nutně potřeboval kočičí kamarády. Je na společném pokoji s Amorkem, Šafránkem a Šídlem. Zpočátku si to kluci mezi sebou museli vyříkat, ale už jsou z nich kamarádi – a Baltazar se jako všechen kočičí dorost velmi rád účastní různých vypečených her. Ale když přijde čas na mazlení, běží jako první – je to kočičí miminko, vrní, hladí pacičkami a mazlí se a mazlí… Nechybí Vám doma černobílý sameťáček?
Baltazar na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

5. 12. 2012
Baltazar se asi před dvěma týdny objevil na zahradě našeho depozita – nevypadal nijak zdevastovaně, ale při představě, že si dál volně vykračuje k sousedům, jejichž pes už má na svědomí několik koček a koťat v okolí, jsme ho zavřeli a čekali, zda se neohlásí majitel. Mezitím jsme ho odvezli na veterinu, měl oteklé bříško, byl začervený, v očích chlamydie, v kožíšku blechy. Jinak byl ale v pořádku… Časem se přihlásili mladí manželé z domku kousek od nás, kocourek se k nim před pár týdny přidal tak, jako nedávno k nám. Chtěli si ho nechat, ale neměli možnost věnovat se jeho léčbě tak, jak v tuto chvíli potřebuje, a také nemohli zajistit, aby neutíkal, a tak jsme se dohodli, že zůstane u nás a že mu najdeme vhodnější domov, který by takový kotěcí dorostenec potřeboval. A tak je u nás – odčervený, bříško už splasklo, chlamydie léčíme. Za pár dnů půjdeme na kontrolu, ale už teď vypadá dobře. Je živý, hravý, velmi mazlivý a velmi hodný. Rád skáče na záda a drží se packami kolem krku jako opička:-) Jakmile bude po kontrole, doplníme další fotky a budeme se ucházet o přízeň prima rodiny, která se kocourka ujme.

8. 12. 2012
Baltazar opustil karanténu a nyní ve společném pokoji s Amorkem, Šafránkem a Šídlem hledá nový domov.

22. 12. 2012
Baltazar našel nový domov. Svou novou paničku tak trochu uhranul… Bydli v Praze v bytě, v létě bude jezdit na chatu, kde si užije bezpečného výběhu. Jako prémie nabručená kočičí kamarádka, která z nového přírůstku v rodině radost nemá, ale s tím si Baltazar poradí, protože je to flegmatik:-) 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

25. 8. 2013 jsme dostali mms z nového domova.

18. 6. 2013 jsme dostali sms a několik mms z nového Baltazarova domova.
Dobrý den, srdečně zdravím zas po delší době. Baltazar se má dobře, váží 5 kg a je to mazel. Je v pořádku. Měl teď ještě období, kdy obtěžoval Kačkarku, ale myslím, že to začíná být dobré. Takhle se tu vyvaluje ve vedru:) Zdravím, D. R.

23. 1. 2013 jsme dostali fotografie Baltazara z nového domova. Na jedné z fotografií je i jeho nová kočičí kamarádka Kačkar.