Jdi na obsah Jdi na menu
 


Barborka (Barunka)

BARBORKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 17. 3. 2019 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Věk: cca 4 roky
Kastrovaný/a?: ano
Očkovaný/á?: zatím ne
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?:  
Podmínky: domek s bezpečným výběhem, ideálně jako kočičí jedináček
Charakteristika: Barborka jsme převzali od nálezkyně, která ji řadu měsíců vídala v Konojedech, kam služebně jezdila. Paní se kočičky zželelo, a tak Barborka skončila u nás. Po vstupní prohlídce na veterině se ukázalo, že Barborka je relativně zdravá, FeLV/FIV negativní, zuby v pořádku…Jediným problémem byly cysty na vaječnících, ale to spravila kastrace. Barborka je nesmírně kontaktní a mazlivá kočička. V novém domově uvítá hned několik párů rukou, které ji budou mazlit. Jako většina nalezenců, i Barborka je věčně hladová a navíc trochu upovídaná:-) Bude potřebovat domek s bezpečným výběhem, přece jen byla zvyklá na větší prostor. Nelze ji doporučit do rodiny s malými dětmi, ačkoliv je velmi mazlivá, dokáže se ohnat, když už ji mazlení nebaví.
Barborka na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

22. 2. 2019
Barborku jsme převzali 19. 2. 2019 od nálezkyně, která jezdí už řadu měsíců služebně do obce Konojedy a kočičku tam pořád vídá se potulovat a loudit něco k jídlu. Kočička je extrémně přítulná, mazlivá, doslova žebrala o lidskou pozornost. Tak se jí paní zželelo a vyjednala jí pobyt u nás. Po vstupní prohlídce na veterině budeme profil aktualizovat.

5. 3. 2018
Barborka hledá nový domov.

17. 3. 2019
Barborka našla nový domov. Po mazlivé kočičce do rodiny se poohlížela mladá paní z obce nedaleko České Lípy. Volba padla na Barborku. Sympatie byly vzájemné, a tak Barborka odcestovala. Bude žít v domku se zahradou, takže po potřebném zabydlení bude mít vše, co bude potřebovat – domácnost s mnoha páry rukou na mazlení a zahradu na výběh, tak jak byla zvyklá. Za prima domov pro Barborku velmi děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

9. 4. 2019 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Dobrý den, omlouvam se, nejsem moc pisatel. Barunka je v pohodě, bez problémů se zabydlela, je moc mila, mazliva, spokojena, máme z ni radost. Mějte pekne dny, Z.

24. 3. 2019 jsme na Facebooku našli další zprávu z nového domova.
Dobrý den, ano, vše je v pořádku. Barunka je moc milá. Myslím, že je u nás spokojená. Zatím většinu dne prochrundí, buď v obýváku na gauči, u syna v pokojíčku, nebo u nás v ložnici. První dny ani moc nežrala, i když působila klidně, jistě to byl pro ni i stres. Zato dnes zhltla misku během minutky. S hafanem se už viděla, poradila si, prostě ho od sebe odehnala a měla klid. Ven se nehrne, když otevřeme dveře na terasu, jen si tak zpovzdálí počmuchá čerstvý vzdoušek a jde zase spát. Máme z ní velkou radost. A když vidím, jak se k ní mají synové, manžel, jsem ráda. Snad se podaří a pošlu pár fotek. Mějte pěkné dny, děkujeme Z.

17. 3. 2019, ještě v den umístění, jsme dostali první sms z nového domova.
Tak cestu jsme zvládli, Barunka byla klidná a ted už se spokojeně prochází po bytě, seznamuje se se členy rodiny… je klidná, nebojí se. Děkujeme, mějte pěkně dny, Z.