Jdi na obsah Jdi na menu
 


Berta

BERTA NAŠLA NOVÝ DOMOV 10. 11. 2012 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Věk: cca 2 roky
Kastrovaná?: ano
Očkovaná?: Biofel M proti plísním
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky: do bytu
Charakteristika: Mazlivá mourinka, sestra Maté a Laté. Mazlivá mourinka, odmala zvyklá v bytě a na větší kočičí smečku, ale fixuje se na člověka. První dny v novém prostředí bývá vyplašená, zaleze si do bezpečí a vše nedůvěřivě pozoruje. Pak si ale všechno srovná v hlavě, uklidní se, vyleze a mazlí se jako o život. Může žít jako jedináček i v kočičí partě. Klidná, tichá, čistotná, pohodová kočička, vhodná i pro staršího člověka.
Berta na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

10. 11. 2012
Pro Bertu si přijeli zájemci z Kolína, bude bydlet v bytě jako hýčkaný jedináček, za úkol bude mít se mazlit, pomáhat a motat se okolo páníčků. To jí půjde báječně, takže určitě budou všichni spokojeni! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA

31. 12. 2014 jsme dostali novoroční přání z nového domova (viz Bertino fotoalbum).

4. 4. 2013 jsme dostali ještě několik dalších fotek.

2. 4. 2013 jsme dostali pozdrav a fotografie Bertičky v novém domově.
Dobrý večer, na podzim jsme si od Vás brali kočičku Bertičku. Už je to definitivně paní domácí a všichni doma jí posluhují:-)) Posílám na ukázku pár fotek. Bertina ráda spí u táty na jeho prsou. Je nesmírně vnímavá a chytrá. A mamka říká, že tolik lásky od jednoho zvířátka v životě nedostala. A to v životě měla hodně zvířat. Bertička byla „dobrej kauf“. Dokáže se mazlit s přestávkama celé hodiny… Je neskutečná. Když jdeme ráno do práce, Bertina zůstává s mamkou a celý den si ji hlídá. Jen jsem Vás chtěla tímto pozdravit a ještě jednou za ni poděkovat. Tak na závěr pár fotek:-)) Přeji hezký večer a DĚKUJU!!!! L. P.

2. 1. 2013 jsme dostali další pozdrav z nového domova.
Dobrý den, Vám také vše nejlepší do nového roku. Vám i kočičkám. Bertinka už je paní domu. Trvalo jí docela dlouho, než okoukala chod domácnosti, ale pak to rozbalila v plné kráse. Spí s rodiči v posteli, leze po nich, ducá do nich, boří nábytek když divočí, vodí je k ledničce pro dobroty… Dokonce ode mne se nechala vzít – je tedy pořádně těžká:-)) Rodiče jí dopřejou. Těsně před vánoci odvezli mamku do nemocnice, protože upadla do bezvědomí a je tam doteď, tak Bertička dělá tátovi společnost. Táta kočky miluje, a tak se sblížili ještě víc. Teď už jen doufáme, že to bude jen dobré. Jen s naší Elinkou (naše kočička) se nekamarádí. Berta by chtěla, ale Elinka se jí bojí. Tak uvidíme. Mějte se moc hezky a ještě jednou děkuji. LP

22. 11. 2012 jsme dostali e-mail o tom, jak se Bertičce v novém domově daří.
Dobrý večer, tak už je to tady:))) Bertička je neuvěřitelná mazlinka. Pochopila, že její páníčci jsou rodiče a dává jim to náležitě najevo. Od rozbřesku je mazlí a mazlí a mazlí. Ducá do nich (ale do obou stejně, aby to někomu z nich nebylo líto), piští na ně, všude je doprovází. Mamka jí dává dobrůtky a ona se od ní láskou nehne. Mamka říkala, že ji vzala do náruče a po pár vteřinách cítila, jak se Bertinka uvolnila a začala vrnět – co vrnět, úplně se zajíkala. Říkala, že je až neuvěřitelné, co je v tom malým tělíčku energie a lásky. Ona byla ještě tak do půlky tohoto týdne schovaná a vylezla jen na noční obhlídku, na jídlo a záchod. Ale včera jak když utne, přišla a „rozbalila to“ naplno. Dává tolik lásky a potěšení… Je to náš miláček. Jen s tou naší jsme je ještě neseznámili. Ta naše je taková malá trouba a jen co ucítila Bertiččin pach, tak se bojí projít okolo dveří. To přijde časem. Já myslím, že se nám to všechno povedlo a jsme spokojeni. Ještě jednou Vám moc děkujeme a přejeme hodně štěstí s kočičkama. Příjemný večer, LP