Jdi na obsah Jdi na menu
 


Betinka

BETINKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 15. 9. 2017 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Věk: 8 let
Kastrovaný/a?: ano
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: byt, ale možná by nepohrdla domkem s bezpečným výběhem, k dětem i ke starším lidem
Charakteristika: Betinka k nám dorazila 21. 7. 2017, ale o jejím převzetí jsme s dosavadním majitelem vyjednávali už několik měsíců. Protože dosud žila v bytě jako jedináček, je zdravá, dobře živená, kastrovaná a očkovaná, takže může rovnou do nabídky k adopci. Betinka žila od kotěcího věku se svým páníčkem, ovšem jen do té doby, kdy se u mladšího syna objevily zdravotní problémy. Betinka nesměla s dítětem do kontaktu, i když o něj velmi stála. Musela být držena stranou, což v malém sídlištním bytě znamenalo často i předsíň… Zlepšení do budoucna není reálné, a tak jsme se rozhodli, že Betince pomůžeme najít nový domov. Ideálně formou byt-byt, ale to se nepovedlo, a tak skončila u nás. První dva dny jí bylo velmi smutno, stále čekala na páníčka:-( Ale teď už přestala tesknit a navázala kontakt, je to moc milá, kontaktní a mazlivá kočička. Pohodová, klidná, nechá se hladit, chovat… Univerzální kočička, dosud žila jen v bytě, ale možná by jí domek s bezpečným výběhem nevadil. Hodí se k dětem i ke starším lidem, zatím ale nevíme, jak bude snášet ostatní kočky či jiná zvířata.
Betinka na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

15. 9. 2017
Betinka, jak doufáme, našla nový domov. Dostala šanci žít jako kočičí jedináček v rodině se sedmiletým chlapcem, v bytě na okraji Prahy. To je ideální, ale v domácnosti žije ještě pes – a to je velká neznámá. První dny se Betinka sžívala s novou lidskou rodinou, teprve pak přišel na řadu pes. A kupodivu to zatím funguje bez větších problémů. Pevně věříme, že už se to nikde nezadrhne a Betinka v nové rodině zůstane. Za nový domov pro Betinku velmi děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

17. 1. 2023 jsme na Messengeru našli další fotografie z nového domova (viz fotoalbum).

13. 2. 2022 jsme na Messengeru našli další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

31. 3. 2019 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

10. 8. 2018 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

18. 6. 2018 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

23. 5. 2018 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

20. 1. 2018 jsme e-mailem dostali další fotografie z nového domova (viz fotoalbum).

27. 12. 2017 jsme dostali mms z nového domova (viz fotoalbum).

5. 11. 2017 jsme se byli na Betinku v novém domově podívat. Měli jsme trochu obavy z toho, jak si Betinka zvykne na psa, který je mnohonásobně větší než ona. A byli jsme spokojeni. Betinka je zcela zabydlená a pejsek jí vůbec nevadí. Prostě už je paní domu:-)