Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bobinka (Sisinka)

BOBINKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 25. 11. 2018 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Věk: zatím nevíme
Kastrovaný/a?: nevíme
Očkovaný/á?: zatím ne
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?:
Handicapovaný/a?:  
Podmínky: 
Bobinka na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

17. 11. 2018
Bobinka je nalezenec z Prahy Běchovic. Seděla řadu dnů pod lavičkou na dětském hřišti. Lidé přicházeli, pohráli si s kočičkou… a zase odcházeli. Takhle ji tam vídala řadu dnů i mladá paní z Prahy – nejdřív se domnívala, že kočička někomu patří, ale když ji jednoho večera viděla lovit zbytky z popelnic, ztratila nervy a vzala ji domů s tím, že se snad po ní někdo bude shánět. Bohužel, na oznámení o nálezu nereagoval nikdo, zatím to tedy nevypadá, že by kočičku někdo hledal. Doma u nálezkyně ale déle zůstat nemohla, a tak je u nás. Vtupní prohlídku i potřebnou karanténu už má za sebou – tu zajistila nálezkyně. U nás je také zatím v karanténě, ale spíš kvůli tomu, abychom ji „napozorovali“ a seznámili se. Bobinka je jistě půvvodně domácí – jednak doma všechno „umí“, jednak je vidět, že si „teplého bydla“ váží. Zatím nevíme, zda je kastrovaná, březí se nejeví, ale pro jistotu během dvou týdnů absolvujeme ještě jedno sonografické vyšetření. Pokud se nenajde původní majitel, bude moci hledat nový domov.

25. 11. 2018
Bobinka se u nás moc neohřála – dnes odjela do nového domova. Do depozita na návštěvu dorazili manželé z Prahy, kterým odešel jejich milovaný kocourek s tím, že si u nás vyberou nového chlupatého přítele. Kandidátů bylo více, ale Bobinka vycítila šanci, zabojovala – a vyhrála:) V novém domově bude kočičí jedináček, což jí bude velmi vyhovovat. Po zabydlení bude mít možnost výběhu na zahrádku. Za nový domov pro Bobinku velmi děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

15. 5. 2019 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den. Zdravíme Vás z Koloděj. Sisi se má dobře. Když je hezky, tak je venku. Leze po stromech. Odpočívá v trávě. Ale když je ošklivo, tak ven moc nechce. Je to naše zlatíčko. Moc Vám za ni děkujeme. S pozdravem Š.

17. 3. 2019 jsme dostali další sms z nového domova.
Dobrý den. Sisinka je naše potěšení. Už chodí ven a na zavolání přiběhne a taky nám přispívá na jídlo myškama. Myslím, že se u nás má dobře. Sousedi mají velkou zahradu s velkými stromy, tak tam řádí. Ještě jednou za ni moc děkujeme. S pozdravem Š. a Sisinka

5. 12. 2018 jsme dostali první e-mail z nového domova.
Dobrý den, zdravíme Vás z Koloděj. Děkujeme Vám za kočičku. Je velice milá a přítulná. Hned první noc s námi spala v posteli. Když přijdeme domů, tak už nás vítá a chce pomazlit. Když si ji vezmeme na klín, tak dostáváme pusinky a pak zaboří čumáček pod naši bradu a většinou usne. Je také velice čistotná, hned si dokázala najít záchod. Dali jsme jí jméno Sisinka. Bobinku má totiž syn pejska v Jižních Čechách, tak aby se nám to nepletlo:) Vnoučata se na ni byla podívat. Snesla od nich hlazení, vůbec neutíkala. Ještě jednou moc děkujeme. S pozdravem Š. a Sisinka