Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bony (Havanka)

BONY NAŠLA NOVÝ DOMOV 3. 5. 2020 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Věk: cca 3–4 roky
Kastrovaný/a?: ano
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?:
Handicapovaný/a?:  
Podmínky:
Další informace:
Bony na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

30. 3. 2020
Kočičky Adelu, Bibi a Bony jsme přijali od zprostředkovatelky s tím, že jejich původní majitelka omezuje chov, proto už je nepotřebuje. Víc informací jsme nedostali – jedná se o nešťastnice, které už v chovu nelze využít, takže majitelku nezajímají. O Bony (tedy domníváme se, že se tak jmenuje) víme to, že by jí mohly být 3–4 roky. Kondice nic moc, výtok z očí (jak je patrné i na fotu) a ošklivá srst… Další „ohledání“ provedeme, až bude s Bony možno navázat kontakt, zatím se schovává a bojí se. Zatím tedy nabízíme jen klid a krmení. Až se trochu uklidní, vyrazíme na veterinu.

25. 4. 2020
Bony je pořád uzlíček nervů, ale maličké pokroky už přeci jen udělala. Baští sice málo, ale pravidelně, a tak zvládáme podávat antibiotika – už je užívá 12 dnů a rýmu už nemá, jen jí pořád slzí oči. Dnes absolvovala Bony vstupní prohlídku u našeho pana doktora. Po kastraci je bříško zahojené, aspoň tak. Uši bez svrabu, hurá. Oči – zánět už je odléčený, ale slzné kanálky jsou neprůchozí, s tím slzením už nepůjde dělat nic. Tlamička je v katastrofálním stavu. Podle zubů by u každé jiné kočky odhadoval pan doktor věk tak 12 let. U množírny musíme počítat s tím, že zuby a dásně po mnoha porodech, prodělaných infekcích a při nepřiměřené „péči“ velmi trpí, ale i tak se udaný věk 3–4 roky jeví jako nepravděpodobný. Těžko říct, kolik je Bony ve skutečnosti let, už to nezjistíme. Naštěstí je to jedno. Bony je zamluvená – jakmile dobere atb, pojede do nového domova. Její nová panička už se na ni těší a poskytne jí veškerou potřebnou péči.

3. 5. 2020
Bony našla nový domov. U nás jsme zvládli přeléčit rýmu, antibiotika dobrala právě dnes ráno. Ještě s ní bude hodně práce (zuby, dredy), ale nejdřív je potřeba Bony trochu vykrmit a uklidnit, protože je psychicky i fyzicky velmi křehká, další sedace v tomto stavu je riskantní. A vše se dá zvládnout v novém domově. Bony bude mít v novém domově veškerou možnou péči, a tak věříme, že z ní bude brzy milá a přátelská číča, která i to čištění zubů zvládne:-) Za nový domov pro Bony velmi děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

9. 10. 2022 jsme na WhatsApp našli další pozdrav a foto z nového domova.
Posielam par aktualnych foto mojej najkrajsej princeznej. Uz je to taka hrdinka, ze sa kamarati s mojimi kamaratmi a prosi si skrabkanie aj od nich:-)

20. 3. 2022 jsme na Messengeru našli další foto z nového domova (viz fotoalbum).

30. 10. 2021 jsme na Messengeru našli další foto z nového domova s tímto komentářem:
Havanka mi robieva spolocnost a stal sa z nej obrovsky mazel. Necha si uz aj strihat drapky, aj v pohode sa cesat, dokonca si to chvilku aj uziva a veselo pradie. Takmer kazdu noc spinka so mnou v posteli. Staci ze si lahnem do postele, pre nu je to signal, ze ideme spinkat a skoci ku mne, zamnauci a zacne mi olizovat nos:)

29. 7. 2021 jsme na Messengeru našli další foto z nového domova s tímto komentářem:
Krasny den, Ladka. Do konca zivota Vam budem vdacna za jej zachranu. Kazdy vecer mi skoci do postele a da mi pusu na dobru noc. Je to moj anjelik.

30. 5. 2021 jsme na Messengeru našli další foto z nového domova (viz fotoalbum).

11. 3. 2021 jsme na Messengeru našli další foto a pozdrav z nového domova.
Krasny den, Ladka, posielame pozdravy z noveho bytiku. Havanke trvalo tri noci, kym skocila znova do postielky. Spinka na mojom svetriku, ktory si uz davnejsie skonfiskovala.

18. 2. 2021 jsme na Messengeru našli další foto a pozdrav z nového domova.
Krasny den, Ladka, posielame pozdravy! Predstavte si, ze Havanka uz nechce nikde inde spinkat, iba na mojej posteli:-), v noci, ked zhasnem svetlo, do par minut skoci ku mne, niekde k noham a v strede noci, ked sa prebudim, spi mi pri brusku, alebo hrudi…

19. 11. 2020 jsme na Messengeru našli další foto z nového domova s krátkým pozdravem:
Krasny den Ladka, posielame pozdravy s mojou vesmirnou princeznou:-)

16. 9. 2020 jsme na Messengeru našli další foto z nového domova (viz fotoalbum).

5. 9. 2020 jsme na Messengeru našli další foto z nového domova (viz fotoalbum).

13. 8. 2020 jsme na Messengeru našli další foto z nového domova (viz fotoalbum).

6. 7. 2020 jsme na Messengeru našli další fota z nového domova (viz fotoalbum).

13. 6. 2020 jsme na Facebooku našli další foto z nového domova (viz fotoalbum).

27. 5. 2020 jsme dostali první foto z nového domova (viz fotoalbum).