Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brouk

BROUK NAŠEL NOVÝ DOMOV 23. 9. 2013.
Brouk se nám v nabídce dlouho neohřál, právě odjel do nového domova. Po nějakém tom chlupatém mazlivém kočičím kamarádovi se poohlížel sympatický pán, který žije v rodinném domku na vsi a právě odešel do penze. Padl mu do oka náš inzerát, ale rozhodnout se chtěl až na místě při osobním kontaktu. Dnes přijel a nový domov vyhrál Brouk. Děkujeme.

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví:
kocour
Narozen: cca duben 2013
Kastrovaný?: ne
Očkovaný?: ne
Odčervený?: ano
Čipovaný?: ne
Handicapovaný?: ne
Podmínky: ideálně do domku s bezpečným výběhem, do společnosti kočičky či kocourka, ke starším lidem i k dětem
Charakteristika: Brouk k nám dorazil spolu s maminkou Mícou a sestřičkou Babkou 25. 8. 2013. Jejich nálezkyně je v Praze 9 již delší dobu krmila a hledala pro ně místo v útulku, ale všude bylo plno, takže skončili u nás. Koťátka byla zpočátku vyplašená, ale rychle si zvykla. Pravda, před návštěvami se Brouk stále ještě ukrývá, ale jakmile si na někoho zvykne, je to největší mazel. Pohodář, požitkář, kliďas. Krásný statný mourek s heboučkou sametovou srstí, kterou zdědil po mámě Míce. Nekonfliktní, bude vděčný za společnost jiné kočičky či kocourka. Může ke starším lidem i k dětem, určitě bude velmi rád, pokud v novém domově bude k dispozici nějaká ta zahrádka…
Brouk na Facebooku

CHRONOLOGICKY

27. 8. 2013
Brouk k nám dorazil spolu s maminkou Mícou a sestřičkou Babkou 25. 8. 2013. Jejich nálezkyně je v Praze 9 již delší dobu krmila a hledala pro ně místo v útulku, ale všude bylo plno, takže skončili u nás. Brouk je zatím vyplašený a bojí se a schovává, ale už se taky nechá občas vidět, a když si ho ulovíme, nechá se mazlit a přede. Bude to mazel, chce to jen trochu času. Už má za sebou i vstupní prohlídku na veterině. Blešky, svrab, paraziti – ale jinak vypadá naprosto zdravě, díky průběžnému přikrmování celé skupiny je dobře živený (už má 2 kg) a na jeho stavu je to znát. I tak si ale musí projít přijímací karanténou.

18. 9. 2013
Brouk prošel karanténou, kromě svrabu a parazitů, kterých se za naší vydatné pomoci úspěšně zbavil, se nic vážnějšího neobjevilo, a tak začíná hledat nový domov.

23. 9. 2013
Brouk našel nový domov.