Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bumbác

BUMBÁC NAŠEL NOVÝ DOMOV 20. 12. 2018 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Narozen/a: 3. 5. 2018
Kastrovaný/a?: ano, 9. 12. 2018
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: do domku s bezpečným výběhem, do kočičí společnosti, k dětem, k hodnému pejskovi
Charakteristika: Bumbác a jeho sourozenci Krteček, Špion a Žolík jsou potomci kočičky Sabinky, která s k nám dostala ve vysokém stupni březosti. Tři dny po příjezdu porodila Sabinka čtyři koťátka, a i když začátky byly složité a měli jsme obavy, že ne všechna koťátka jsou natolik silná, aby přežila, nakonec vše dobře dopadlo a všichni mohou hledat nový domov. Bumbác, ačkoliv stále se silným poutem k mamince a sourozencům, se přeci jen jeví jako nejsamostatnější. Je odvážný, zvědavý, rád organizuje hry pro své sourozence. Bude potřebovat akční rodinu, kde už nějaká ta kočička či kocourek přiměřeného věku žije, sám by se nudil. Je také jasné, že bude potřebovat výběh na bezpečnou zahrádku, už nyní loví mouchy a listy, které se dostanou do depozita oknem. Zvládne i hodného pejska.
Bumbác na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

9. 6. 2018
Tak pomalu nastává čas, abychom čtyřem koťátkům naší Sabinky vytvořili vlastní profily. Máme už i pořádné fotky, portréty, takže proč ne:-) Koťátka naštěstí prospívají, včetně Bumbáce, který se zatím její jako flegmatik a povaleč. Na pevnou stravu přešel nejpozději ze všech sourozenců a i teď stále preferuje mámino mléko.

12. 8. 2018
Bumbác hledá nový domov.

20. 12. 2018
Tak i Bumbác se dočkal, jako poslední ze sourozenců… Bude žít se svou novou rodinou a ve společnosti dvou kočiček a hodné fenky v domku nedaleko od Jičína. Zatím jen doma, po potřebném zabydlení bude moci chodit i na zahradu. Za prima domov pro Bumbáce velmi děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

3. 5. 2021 jsme na Messengeru našli další foto z nového domova s tímto komentářem:
Hezký den. Narozeniny si Bumbác pořádně užil. Dostal hromadu dobrůtek. Je naprosto v pořádku a užívá si každý den. Teď nám dělá trošku starost mladší kocourek, kterého máme asi od listopadu, v sobotu večer přikulhal domů, tak jsme jeli na veterinu, naštěstí na rentgenu nic nenašli a má jen zhmožděnou nožičku. Ale za pár dní bude zase fit a budou s Bumbácem zase řádit:-)

21. 11. 2019 jsme na Messengeru našli další vzkaz a foto z nového domova.
Hezký den. Stromeček sice ještě ozdobený nemáme, ale jeden dárek už pod ním je:-) Přejeme krásně vánoce:-)

5. 11. 2019 jsme na Facebooku našli další vzkaz a fotografie z nového domova.
Hezký den. Bumbác si u nás užívá každý den, snad jen když prší a přijde z venku špinavý a musí jít do sprchy na omytí tlapek, tak je silně proti:-) Jinak se má čile k světu:-) Stává se z něj pořádný mazel:-)

21. 4. 2019 jsme na Facebooku našli další zprávu a fotografie z nového domova.
Dobrý den… podávám info ohledně Bumbáce. Už asi 14 dní chodí ven a neskutečně si to tam užívá… i když každý kout jeho teritoria už má prozkoumaný, každou chvilku ho přistihneme, jak se zasekne a něco obdivuje. Naštěstí se dost bojí aut, takže od silnice si drží velký odstup. Když je venku, tak má tolik práce, že ani nemá čas se mazlit, za to když večer přijde domů, buďto musí něco jíst a nebo se mazlí a v jednom kuse vrní. Stal se z něj strašný mazel, takže doufáme, že je u nás maximálně spokojený.

1. 2. 2019 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova s tímto textem:
Dobrý den. Bumbác už tady všemu velí a je spokojený.

5. 1. 2019 jsme na Facebooku našli další fotografie z nového domova.
Dobrý den, tak Silvestra jsme přežili bez sebemenší újmy.

23. 12. 2018 jsme na Facebooku našli první fotografie z nového domova (viz fotoalbum).