Jdi na obsah Jdi na menu
 


Burák (Lucky)

BURÁK NAŠEL NOVÝ DOMOV 5. 2. 2015 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Narozen: cca začátek října 2014
Kastrovaný?: ne
Očkovaný?: ano
Odčervený?: ano
Čipovaný?: ne
Handicapovaný?:
Podmínky: byt i domek s bezpečným výběhem, do kočičí společnosti, k dětem
Charakteristika: Burák, jeho sestra Popelka (už našla nový domov) a bratři Arašíd a Kešú jsou nalezenci odložení v krabici na jednu zahradu rodinného domku ve Vrchlabí. Noví nedobrovolní majitelé si ale koťátka ponechat nemohli, nicméně jim zajistili stravu a dočasné útočiště do doby, než jsme je mohli přijmout k nám. Všichni sourozenci byli samozřejmě zablešení a začervení, naštěstí se v karanténě nic dalšího neobjevilo, takže dnes už jsou všichni naprosto bez parazitů i dalších neduhů. Burák je ze všech sourozenců největší, ale stejně jako Arašíd i Kešú je to hračička, mazel k neutahání. Je hodný, zcela nedominantní. S bratry pořád organizují blbiny, ale neperou se, vše v dobrém. Nejčastěji je najdeme všechny v jednom pelíšku, zamotané jeden do druhého. Jak se ale objevíme, nastává vítání, mazlení… Burák miluje sezení na klíně, nenechá se jen tak setřást:-) Burák je naprosto bezproblémový a hodný kocourek, může bydlet v bytě i v domku s bezpečným výběhem, v novém domově uvítá kočičí kamarádku či kamaráda. Není záludný, hodí se i do rodiny s dětmi.
Burák na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

18. 12. 2014
Burák, jeho sestra Popelka a bratři Arašíd a Kešú u nás pobývají od 14. 12. 2014. Cca před dvěma týdny je někdo „odložil“ zavřené v krabici na jednu zahradu rodinného domku ve Vrchlabí. Noví nedobrovolní majitelé si koťátka sice nemohli nechat, ale poskytli jim zázemí a stravu do doby, než jsme je mohli přijmout k nám. Všichni sourozenci jsou samozřejmě zablešení a začervení, což je ale běžné. Jinak vypadají relativně zdravě, nicméně jsou samozřejmě v karanténě. Pobyt v depozitu zvládají ale dobře, jsou to kontaktní, mazlivá a hravá koťátka.

19. 1. 2015
Burák hledá nový domov.

5. 2. 2015
Burák odjel do nového domova. Vyrazili jsme na sever a kus cesty od nás, ale na dobrou adresu – Burák bude bydlet v domku se svojí paničkou a osmiměsíční kočičkou Sydney. Ta byla doteď jedináček, takže v první chvíli neměla z Buráka radost, ale netrvalo dlouho a už pomáhala Burákovi objevovat nový domov… Za adopci Buráka děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

3. 10. 2016 jsme dostali mms z nového domova s tímto textem:
Lucky se má takhle dobře v Nové Pace. A ještě jednu fotku, abyste ho viděla s očičkama, málokdy je v jiné poloze:)

2. 5. 2015 jsme na Facebooku našli fotografie z nového domova s tímto vzkazem:
Dobrý den, tak již jsme nahoře a hned si každý vytvořil svůj oblíbený koutek na odpočinek:o)

26. 4. 2015 jsme na Facebooku našli fotografie z nového domova (viz fotoalbum).

21. 3. 2015 jsme na Facebooku našli vzkaz a fotografie z nového domova.
Dnes úplně poprvé použit pelíšek a hned spolu… neruš nás, chceme spát:o)

5. 3. 2015 jsme na Facebooku našli další vzkaz a fotografii z nového domova.
Začínající láska, to velikánské olizování a přidržování Sydney packama kolem krku jsem nestihla zdokumentovat:o) …jsem strašně ráda za Buráka a že takhle vycházejí, oba jsou rozkošní.

8. 2. 2015 jsme na Facebooku našli další vzkaz z nového domova.
Hezký večer, tak jeden lék jsme dobrali a druhý začali, je už při tom dávání klidnější:o) …děkuji vám za něho, je rozkošný, tolik se na něm nasměju, učí Sydney hrát si a ona zase jeho pít z vodovodu… hrají si již spolu úžasně a Burák jako by byl tady odjakživa, tak se tady chová:o) Burák má již nové jméno a kupodivu začíná na něho i slyšet a již se naučil také maďarsky:o))) …říká se, že černá kočka je neštěstí, ale on nám přinesl štěstí, a tak je z něho Lucky (Lakí) jako šťastný, teda štěstí naše:o) Mějte se krásně.

6. 2. 2015 jsme na Facebooku našli první vzkaz a fotografie z nového domova.
Dobrý den, píšu abych Vás uklidnila, noc proběhla s krásným spaním:o) …přes den se Sydney pokoušela ho zahnat pořád za postel, ale Burák se nedal a vycházel na průzkum:o), a tak se to opakovalo celý den… ráno mne vzbudili a začali si hrát, a tak Buráka již dnes nechává Sydney volně se pohybovat a již můžu říct, že si spolu hrají, objevují tunel a podobně… Burák sám krásně chodí na záchůdek, k misce s vodou a jídlem… akorát lék nejde tak jako u Vás, malilinko s bojem, ale nakonec to dostane, to bude asi i změnou prostředí… právě je tady společná velká honička, a tak můžu zkonstatovat, že bude vše v naprostém pořádku, je prostě moc úžasný ten náš fešák:o) …fotky nejsou kvalitní, ale posílám vám i tak na uklidněnou:o) Děkuji Vám za něho, bude u nás šťastný, nebojte se.