Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cibulka

CIBULKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 23. 5. 2021 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Věk: cca 3 roky
Kastrovaný/a?: ano
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: 
Podmínky: do bytu, klidnější domácnost (ne k malým dětem), jako kočičí jedináček.
Další informace: FeLV/FIV negativní
Charakteristika: Cibulka byla odchycena ve vnitrobloku v pražských Nuslích, kde se podle nálezkyně zdržovala už asi tři měsíce. Pátrání po majiteli k výsledku nevedlo, a tak Cibulka skončila u nás. Je to zjevně původně domácí kočička, určitě měla svého páníčka – domníváme se, že dříve měla páníčka, nikoliv paničku – při jedné z návštěv u nás v depozitu pozitivně reagovala na mužský hlas… Začátky u nás v depozitu nebyly jednoduché, Cibulka nám dávala najevo, že jinde se měla líp – a jistě ano, je docela mlsná a rozmazlená:-) – co se jídla týče, vybírá si, nicméně okruh značek kočičího jídla, které je ochotna konzumovat, je značně široký, není třeba se bát. Nový majitel dostane podrobný návod:-) Stejně jako jídlo si vybírá i chvíle, kdy se bude mazlit a kdy ne:-) S tím, že původní domov je nenávratně minulostí, se už smířila, stejně jako pochopila, že se jí snažíme pomoci, ale prostě domov to není… Cibulka tedy u nás čeká na domov nový, ideálně v bytě, protože původem je zcela jistě bytová kočička. Žila určitě jako kočičí jedináček, kočičí společnost ji stresuje. Uvítá spíše klidnější domácnost, očekává, že nový páníček či panička vyhoví jejím preferencím, pokud se jídla týče – a pak budou všichni spokojeni:-)
Cibulka na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

11. 4. 2021
Cibulka byla odchycena 6. 4. 2021 ve vnitrobloku v pražských Nuslích. Podle nálezkyně se zde zdržovala už asi tři měsíce. Pátrání v okolí, letáčky, ani inzeráty nepřinesly žádnou naději, že by ji někdo postrádal, a tak se nálezkyně rozhodla jednat. Sjednala kastraci přes kastrační program Cat World a při té příležitosti se ukázalo, že kočička už byla kastrovaná. Současně byla testovaná FeLV/FIV s negativním výsledkem. Od 7. 4. 2021 je Cibulka u nás. Je to zjevně původně domácí kočička – dává nám najevo, že jinde se měla líp… Trucuje, schovává se a kromě pamlsků typu šunka či kočičí tyčinky jídlo odmítá. Je tedy trochu mlsná, ale to je to nejmenší… Možná, že se skutečně jen ztratila, a tak tomu dáme ještě šanci. Zatím Cibulku odčervíme, zjistíme více o její povaze a uvidíme…

25. 4. 2021
Cibulka hledá nový domov.

13. 5. 2021
Cibulka děkuje za dárek, který získala v májovém Kočičím přání (5. 5. 2021–20. 5. 2021).

23. 5. 2021
Cibulka odjela do nového domova. Už před dvěma týdny jsme domluvili adopci s pražskou rodinou, která si ji vyhlédla na internetu. Jakmile jsme dokončili očkování, odjela Cibulka do nového domova. Bude žít jako kočičí jedináček, což jí bude zcela vyhovovat. Za prima domov pro Cibulku velmi děkujeme!