Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ciferník

CIFERNÍK NAŠEL NOVÝ DOMOV 15. 3. 2015 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Věk: cca 1 rok
Kastrovaný?: ano
Očkovaný?: ne
Odčervený?: ano
Čipovaný?: ne
Handicapovaný?:
Podmínky: ideálně do domku s bezpečným výběhem, do rodiny s dětmi, jako jedináček i do kočičí party
Charakteristika: Ciferník je nalezenec z Říčan u Prahy – tam se nějakou dobu potuloval okolo Městského úřadu. Pátrání po majiteli k ničemu nevedlo, a tak Ciferník skončil u nás. Běžné neduhy jako vnitřní a vnější parazity jsme zvládli celkem rychle, takže mohla následovat kastrace. I po kastraci se Ciferník rychle zotavil a může do nového domova. Je to ultramazel, velmi přátelský, kontaktní, mazlivý – nejraději se někde rozvalí a nechá se hladit a drbat. Hodí se do rodiny s dětmi, ideálně do domku s bezpečným výběhem, může i do kočičí party, nejeví vůbec žádné známky dominance.
Ciferník na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

2. 3. 2015
Ciferníka jsme dnes přijali coby nalezence z Říčan u Prahy. Tam už se delší dobu potuloval kolem Komenského náměstí, loudil něco k snědku, přespával pod keřem kousek od Městského úřadu. Pátrání v místě k ničemu nevedlo, a tak jsme ho přebrali s tím, že bude potřeba najít mu nový domov. Zatím v karanténě.

9. 3. 2015
Ciferník je po kastraci, zcela zotaven, takže může hledat nový domov.

15. 3. 2015
Ciferník dnes odcestoval do svého nového domova. Přijela si pro něj rodina se dvěma dětmi. S rodinou jsme se už před pár dny na adopci dohodli, protože pro Ciferníka nabízeli nejlepší podmínky. S dětmi bude Ciferník určitě nejšťastnější – je to hračička, potřebuje společnost a hru – tohle se mu bude líbit. Za prima domov pro Ciferníka moc děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

18. 9. 2018 jsme dostali další e-mail a fotografii z nového domova.
Dobrý den Laďko, konečně se mi podařilo vyfotit Ciferníčka a Čendu. Ono je to docela obtížné zachytit oba, když Cifi je maličký, mrštný a rychlý a Čenda se svými zatím 75kg neobratný a chvíli mu trvá, než se otočí;-) Je to s nimi sranda. Když je to popadne, tak dělají pořádné bugry po bytě;-) Určitě si to dovedete představit – praštěný kočičák a pubertální obr…;-) Mějte se hezky… Z.

7. 9. 2018 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den, moc se omlouvám, že jsem se dlouho neozvala. Chci to trochu napravit, tak aspoň v rychlosti pár slov o Ciferníčkovi. Je to pořád náš úžasný a praštěný kocourek;-) Jelikož nám před rokem umřel Pišta (králík) a Ciferník byl z toho smutný a celý nesvůj, tak v listopadu jsme mu přivezli nového kamaráda – štěňátko. Napřed kočičák nechápal co se děje, ale pak si asi řekl, že on je tady pán, protože je u nás dýl, tak je nad věcí a úplně v klidu ;-) Myslím, že se naladili na stejnou vlnu, protože stačí jeden pohled a ten druhý ví, že se má jít honit a dělat blbosti. Je to tady občas docela sranda, když blbnou zvířata a ještě se k nim přidají děti…;-) Takže se tu nenudíme. Jen se mi ještě nepodařilo udělat nějakou pěknou společnou fotku Ciferníčka a Čendy :-( Jinak Ciferníček je pořád stejný mazlík a brouček náš kocouří… Mějte se hezky… Z.

18. 8. 2015 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, tak se zase hlásí Ciferník…;-) Chce Vám vyřídit, že se má skvěle. Jen se mu nelíbí, že prší – nemůže na balkon. On si tam totiž udělal z pažitky a petrželky pelíšek…;-) Jinak je to pořád luxusní a úžasný kocourek. Občas se chová jak pes. Ráno se mnou chodí budit kluky do školky – skočí si k nim do postele a doráží na ně, že ho mají pohladit. Když je na balkoně a já potřebuji ho zavřít, tak jen na něj zavolám a Ciferníček běží domů. Hopíka (míček) občas aportuje. Je to úžasná hračička a mazel. Jednu neřest ale má – chodí občas v noci na návštěvu za Pištou Hufnáglem – našim králíkem. To Vám řeknu, to jsou někdy pořádný bugry…;-) Naštěstí kluky to nevzbudí. Koukala jsem, že Župánek si taky rychle našel domov. Tak to jsem moc ráda. Pokud je povahově aspoň z půlky jako Ciferník, tak věřím tomu, že páníčkové jsou spokojení. V příloze Vám zas posílám pár fotek toho našeho kočičáka. Mějte se hezky a zase někdy… Z.

5. 7. 2015 jsme dostali e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, jak se máte? My báječně a k tomu přispívá i Ciferník. Je to úžasný kocourek. Vlastně se nic nezměnilo – rád si hraje, mazlí, baští, spí a pořád u něčeho asistuje. Ať děláme, co děláme, vždycky tam u toho musí být a pomáhat;-) Je mu jedno, jestli si hrajeme s klukama na zemi společenskou hru, nebo jestli šiju, nebo kreslím. Prostě všechno musí vidět. A taky si našel super zábavu nepotřebujeme kupovat mucholapky, protože máme kočičáka – každou mouchu chytne a zlikviduje…;-) A kluci se tomu ještě smějí, jak máme praštěného kocoura;-) A komu o kocourkovi vyprávíme, tak se moc líbí jeho jméno. Všichni se strašně smějí a ptají se, jak k němu přišel;-) Mějte se hezky a přeji hezký den. Z.

27. 3. 2015 jsme dostali e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, pamatujete si, jak Ciferníka nezajímalo okno. Tak už tomu tak není. Ptáčky pozoruje nejen u velkého balkonového okna, ale pravděpodobně ještě zajímavější je střešní okno – hned vedle je okap a občas tam sedí vrabčáci…:-D Omlouvám se za ne moc kvalitní fotky, ale spěchala jsem, abych Vám kočičáka vyfotila. Z.

26. 3. 2015 jsme dostali e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý večer, paní Cetlová, v příloze Vám posílám pár fotek Ciferníka. Je to úžasný kocourek. Celá naše rodina je z něj unešená. Už po dvou dnech u nás začal pěkně baštit a umí taky loudit;-) Jedna z velice zajímavých věcí je lednice…;-) Svoje místečko si našel v ložnici v posteli – jak jinak, přeci nebude spát v pelíšku, když může mít k dispozici sám pro sebe postel a ještě k tomu s polštářem;-) Starší syn o Ciferníkovi pořád mluví – všem vypráví, že máme doma miloučkého, mazlivého a heboučkého kocourka, se kterým si strašně rád hraje. Je to krásná podívaná, když si kočičák hraje se syny. Našli v sobě strašně rychle kamarády a dokážou spolu dělat psí kusy. Dál na hraní je manžel a já jsem na mazlení. Doufám, že Ciferník je u nás spokojený a že jsme mu připravili příjemný domov. Až budu mít nějaké další fotky, tak určitě je Vám pošlu s dalšími informacemi o našem/Vašem;-) Ciferníkovi. S přáním hezkého večera a pozdravem Z.