Jdi na obsah Jdi na menu
 


† Deli (Mašlička)

MAŠLIČKA (DELI) OPUSTILA TENTO SVĚT 8. 1. 2020 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozen/a: cca 20. 8. 2019
Kastrovaný/a?: zatím ne
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: do společnosti dalšího kocourka, kočičky, hodného pejska, možnost adopce s některým ze sourozenců 
Charakteristika: Deli je jedním z koťátek kočičky Antiperly. Antiperlu a jejích šest koťat našla majitelka jedné z chat v okolí na své zahradě. Antiperla byla zpočátku dost nedůvěřivá, koťátka měla schována pod rozložitým jalovcem, takže se celou rodinu podařilo odchytit až za několik dnů. Koťátek bylo celkem šest, u nás v depozitu pak jedna kočička zemřela. Zbytek rodiny byl ale i přes nepříznivý vstup do života velmi životaschopný, a tak dnes už mohou hledat nový domov. Deli je mazlivá a hodná kočička, která bude potřebovat v novém domově kočičí či psí společnost, jinak by strádala.
Deli na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

15. 11. 2019
Deli odjela do nového domova. Kočičku do rodiny s dětmi a pejskem si přišli nedávno vybrat k nám do azylu mladí manželé z obce na Kolínsku. Deli se líbila, a tak hned po revakcinaci odjela do nového domova. Zatím bude samozřejmě jen doma, časem bude k dispozici i zahrádka. Za prima domov pro Delinku velmi děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

9. 1. 2020 jsme dostali smutný e-mail z nového domova.
Dobrý den, včera jsme si prošli šokem a vzhledem k okolnostem Vás o tom musím informovat. Mašlička šla včera na zákrok, ovšem dr. objevil vodu v dutině břišní a zasažené některé orgány, provedl tedy test na FIP, který vyšel pozitivně. Následně jsme řešili nějaké možnosti a prognózy, ovšem s ohledem na smrtelnost toho onemocnení a možnost jen paliativní péče jsme ji museli nechat uspat. Bohužel se nedá ani říct, jak mohla být zasažena dlouho, je to prý velmi individuální a některé kočky, zasažené tím virem, nemusí zákonitě onemocnět. Jsme z toho hodně smutní, kočička byla náš mazel, tohle jsme moc čekat nemohli. Tak hlavně ať jste tam všichni zdraví a v pořádku. A. K.

2. 1. 2020 jsme dostali další mms z nového domova s tímto textem:
Dobrý den a vše dobré v novém roce. Tyhle věci jí vůbec nevadily. Už moc touží jít ven, tak máme objednáno u veterináře, tak snad brzo vyrazí, má to holt v krvi. Stromek ji taky moc „zaujal“, ale naštěstí to ustál.

17. 11. 2019 jsme na Facebooku našli první foto z nového domova (viz fotoalbum).