Jdi na obsah Jdi na menu
 


Eliška

ELIŠKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 7. 1. 2023 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozen/a: květen 2022
Odchycena/a: 3. 9. 2022
V naší péči od: 3. 9. 2022
Kastrovaný/a?: ano, 22. 12. 2022
Očkovaný/á?: ne
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: do domku s bezpečným výběhem, ke kočičce či pejskovi
Další informace: FeLV/FIV negativní
Charakteristika: Eliška je potomkem plaché kočičky, stejně jako její sourozenci Drápalík a František. Jejich maminka, plachá kočička, byla kastrována a vrácena do původní lokality. Eliška byla odchycena v nejvyšší čas: prvních pár dní po přijetí k nám prskala, syčela a celkově dávala najevo nelibost, ale uklidnila se a dnes je to mazlivá a hravá kočička, která se jen tak něčeho nezalekne. V partě dospělých koček si svoji pozici snadno obhájí, určitě bude vhodná do jakékoliv kočičí, ale i psí party. V mazlení překonává rekordy, i když, pravda, cizinců se stále ještě trochu bojí. Její maminka ji stihla navíc lecčemu přiučit, a tak to vypadá, že Eliška bude zdatný lovec. Domek s bezpečným výběhem tedy pro ni bude ideální, určitě bude potřebovat vybít své lovecké pudy.
Eliška na Facebooku

 
CHRONOLOGICKY

24. 12. 2022
Eliška děkuje za dárek, který získala ve vánočním Kočičím přání (15. 12. 2022–5. 1. 2023).

7. 1. 2023
Eliška odjela do nového domova. Na inzertním portálu padla do oka mladé rodině z obce na Vysočině. Před pár dny odešla do kočičího nebe jejich kočička, které je Eliška velmi podobná, a tak volba nového člena rodiny byla jasná. Eliška se líbila i při osobní návštěvě, a tak odjela bydlet. Bude žít se svou novou rodinou v domku se zahrádkou, na kterou bude mít přístup, až se dostatečně zadaptuje v novém prostředí. Za prima domov pro Elišku velmi děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

22. 10. 2023 jsme na WhatsApp našli další foto z nového domova (viz fotoalbum).

1. 4. 2023 jsme na WhatsApp našli další foto z nového domova (viz fotoalbum).

18. 3. 2023 jsme na WhatsApp našli další pozdrav a foto z nového domova.
Právě teď. Venčení z otevřeného okna. Je tam síť:-) Krásný víkend přejeme Azylku.

18. 2. 2023 jsme na WhatsApp našli další pozdrav a foto z nového domova.
Dneska odpolední odpočinek v senu pro králíky:-) A hraní s dětmi.

10. 2. 2023 jsme na WhatsApp našli další pozdrav a foto z nového domova.
Dobrý den. Eliška posílá pozdrav, abyste neměli starost. Je teda opravdu hodně akční, včera jsem brala jako velký úspěch, že jsem s její spoluprací naplnila myčku:-) A kam se hnu, tam je Eliška. Někdy jsem ráda, že taky někdy spi. A vůbec se tady nenudí. Má tady hodně zvířecích kamarádů, a když si nehraje s Jondou, tak honí králíky po bytě:-) Posíláme fotečku, jak spinká v postýlce pro panenky. Mějte se krásně a zase se ozveme.

17. 1. 2023 jsme na WhatsApp našli první pozdrav a foto z nového domova.
Dobrý den. Eliška zasílá pozdrav z nového domova. Zvykla si celkem rychle. Po počáteční nedůvěře, kdy obydlovala jen dětský pokojíček, začala pomalu prozkoumávat další místnosti. Teď už se nebojí a chová se úplně v pohodě. Do kočičí party zapadla úplně skvěle. Kocour ji přijmul hned a Jonda se jí prvně bála, ale teď už se jí nebojí a zvědavě ji pozoruje. Určitě časem spolu budou velké kámošky a budou si spolu hrát. Eliška je neskutečný mazel, pořád se s námi mazlí a ráda mi leží na klíně, přede a mazlinkuje. Je to miláček. A kamarádí se i s našimi činčilkami. Posíláme pár fotecek z nového domova:-) Mějte se krásně:-)