Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fidorka

FIDORKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 3. 9. 2022 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozen/a: červen 2022
Odchycen/a: 29. 7. 2022, Miličín
V naší péči od: 29. 7. 2022
Kastrovaný/a?: ne
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: do bytu, ideálně se sestřičkou Fialkou, případně do společnosti jiné podobně temperamentní kočičky, k dětem
Charakteristika: Fialka, Fidorka a Fousek jsou tři sourozenci, které jejich matka zanechala v jedné zemědělské usedlosti nedaleko Miličína, a zmizela neznámo kam. Majitelé usedlosti o koťata nestáli, a tak jsme se jich ujali, zatím jsou v domácím depozitu. Majitelé usedlosti koťata krmili, takže když jsme je cca v šesti týdnech přebírali, nebyla sice odčervená, ale vesměs v dobrém zdravotním a výživovém stavu. Odčervení nás ovšem potrápilo, kromě běžných parazitů byla koťata zbavena i giardií. Dnes už je všechno za nimi a jsou už i poprvé naočkovaná. Fidorka je od začátku ze sourozenců nejmenší, ale co zatím nepobrala na těle, to pobrala na temperamentu. Je to rozená průzkumnice, jejíž potřeba spánku je ještě nižší než u sourozenců. Ráda se přijde pomazlit, ale moc dlouho to nevydrží, protože na to prostě nemá čas:) Zato ráda asistuje při úklidu, vaření, praní a vůbec u všeho, kde se vyžaduje pohyb:) Musí všechno vyzkoušet, prozkoumat, ochutnat, ohmatat. Je samostatnější než sourozenci, ti spolu mají bližší vztah a tráví spolu víc času než Fidorka s kýmkoliv z nich. Fidorka může do nového domova odejít s některým ze sourozenců, ale může jít i sama, pokud tam bude mít stejně temperamentního kocourka či kočičku, jinak se jí bude stýskat a bude se nudit. Koťátka jsou zvyklá jen v bytě. 
 

CHRONOLOGICKY

3. 9. 2022
Fidorka našla nový domov. Bude bydlet s novou rodinou, dvěma kocourky a kočičkou stejného věku v pražském bytě. Za nový domov pro Fidorku děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

3. 9. 2023 jsme na WhatsApp našli další foto z nového domova s tímto pozdravem:
Dobrý den, posíláme pozdrav. Fidorka je fakt úžasná. Přeji hezký den, P.

12. 1. 2023 jsme na WhatsApp našli další foto z nového domova (viz fotoalbum).

12. 10. 2022 jsme na WhatsApp našli další fotky a zprávu z nového domova.
Dobrý den, Fidorka je fakt skvělá. U všeho chce být, vše kontroluje. A s tím naším druhým koťátkem jsou fakt parťačky:-)

16. 9. 2022 jsme na WhatsApp našli další foto a zprávu z nového domova.
Fidorka je fakt úžasná. Je to správný divoch, ale zároveň i mazlík. Moc za ni děkujeme. Vnesla do domácnosti správný rozruch:-)

14. 9. 2022 jsme na WhatsApp našli první foto a zprávu z nového domova.
Fidorka je úžasný živel. Už má v bytě dominanci:-)