Jdi na obsah Jdi na menu
 


Filip

FILIP NAŠEL NOVÝ DOMOV 24. 5. 2013.
Na naše stránky zabrousila před pár dny mladá paní až z Police nad Metují. Zavolala, přijela, obešla kočičky – a s Filipem to byla láska na první pohled. Takže si doma vše nachystala a dneska jsem kocourka odvezla. Žádný stres se nekonal – Filip pochopil, že je doma, hned si všechno zvědavě oběhnul a zkoumal. A ještě než jsem odjela, už mu bylo i jasné, kdo je jeho nová panička, už se lísal a mazlil jak o život. Panička prima, prostředí naprosto ideální, Filip bude v bytě, jedináček, na plný úvazek mazlík. Děkujeme!

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Věk: cca 8–10 let
Kastrovaný?: ano
Očkovaný?: ne
Odčervený?: ano
Čipovaný?: ne
Handicapovaný?: ne
Podmínky: byt nebo domek bez výběhu ven, klidná domácnost, možno i do společnosti nedominantní kočičky či kocourka
Charakteristika: Filip je nalezenec, ktery žil dlouhá léta spokojeně se svou paničkou a kočičí kamarádkou. Bohužel v rodinném životě Filipovy paničky došlo k takovým změnám, že Filip ve starém domově zůstat nemůže. Jeho kočičí kamarádce se podařilo najít nový domov, Filip na něj  čekal na pracovišti jeho dosavadní paničky – v kanceláři. Tam se mu však nelíbilo, zvláště proto, že tam byl většinu dne (a samozřejmě celou noc) sám. Nakonec se tedy 4. 5. 2013 přestěhoval do našeho depozita. Je to moc hodný a spořádaný kocourek, nikde nešplhá, nic neničí. Většinu dne sedí u okna a pozoruje zahradu. Velmi rád se mazlí, ale nevnucuje se, počká, až na něj přijde řada – to se pak ale mazlí jak o život:-) Je to už kocouří senior, pár zoubků už mu chybí. Ale jinak je ve výborné kondici, nechávali jsme u něj dělat i krevní testy a všechny hodnoty včetně ledvin jsou v pořádku. Je připraven vyrazit do nového domova, a čím dřív to bude, tím lépe. Domov mu moc chybí, potřebuje se fixovat na člověka. Nejlépe mu bude jako jedináčkovi v klidnější domácnosti, v bytě, tak jak byl dosud zvyklý.
Filip na Facebooku

Z NOVÉHO DOMOVA

31. 10. 2013 jsme dostali krátký e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den Filípek je v pořádku, pořád se jen válí na svém místečku u topení..)) Pošlu pár foteček. Mějte se moc krásně, R.

29. 7. 2013 jsme dostali e-mail a fotografie z Filipva nového domova.
Dobrý den, tak opět píši pár řádků, Filípek je spokojený, pořád se válí, a když vidí, že si někam sednu nebo lehnu, tak jde okamžitě ke mně. Rýma ještě pořád trvá, a to jsem mu dávala vitamín C, tak půjdu asi už na veterinu, ať mi poradí, nebo něco dají. Mně se už blíží svatba už tuto sobotu, takže nemám moc času, mějte se moc krásně, hezký den, S. Fota jsou po ránu focené, takže máme ještě ospalky v očích…:-)

21. 6. 2013 jsme dostali e-mail z Filipova nového domova.
Dobrý den, tak Filípek se má dobře baští o sto šest, nenažránek a řekne si i o jídlo…)) Teď má trošku rýmu, protože pořád pšiká, ale utírám mu nos a líne chlupy jsou všude..))Pořád se válí na gauči, chlapák, no a v noci samozřejmě se mnou...)) Mějte se moc hezky přeji hezký víkend, S.

3. 6. 2013 jsme dostali i fotky.
Dobrý den tak posílám pár fotek příště budou další..)) mějte se krásně přeji Hezký den Soňa

2. 6. 2013 jsme dostali krátký e-mail od Filipovy nové paničky.
Dobrý den vše je v pořádku,už chodím do práce tak vždy, když příjdu tak se mnou chvíli nemluví je uražený... jinak pořád spí a nebo kouká z okna, a když ho to popadne a chce si hrát tak jede drápkama, je to prostě mazlínek. Hezký den přeji Soňa.