Jdi na obsah Jdi na menu
 


Groš

GROŠ NAŠEL NOVÝ DOMOV 16. 9. 2013 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví:
kocour
Narozen: červenec 2013
Kastrovaný?: ne
Očkovaný?: ne
Odčervený?: ano
Čipovaný?: ne
Handicapovaný?: ne
Podmínky:
Groš na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

20. 8. 2013
Groše a Kudlu jsme přijali 18. 8. 2013. Pocházejí z vesnice kousek od Českého Brodu. Po staré paní zůstala u domku kočička. Příbuzní řeší domek, kočičku ze zahrady vyhánějí. Našla tedy útočiště u sousedů, kteří ji přijali, ale přišla už s outěžkem, čtyřmi malými svišti.Sousedi jsou naštěstí kočkomilní lidé, sami mají sedm kočiček, všechno nalezenci, všechny kastrované. O osmou kočičku se zvládnou postarat také – nechají ji vykastrovat a zůstane u nich, když už si je sama vybrala… Dvě koťátka už se jim také podařilo udat, ale dvě doputovala k nám, dokud je ještě čas je socializovat, aby nezvlčila a nevyrostli z nich další plašani. A ono to půjde – oba kocourci byli sice hodně vyplašení, ale jsou moc hodní, kontaktní a po pár dnech už si sami běží pro mazlení a předou jak o závod. Zatím jsou nás v karanténě, vypadají naprosto v pořádku, jen je musíme odčervit, bříška mají hodně nafouklá.

16. 9. 2013
Groš našel nový domov ještě dříve, než jsme ho stačili přesunout ze sekce „V léčení“ do nabídky kočiček k adopci. Je už zdráv, ale hromada ostatních koťat nám dává zabrat, a tak aktualizace občas vázne… Nicméně důležité je, že Groš, další z naší letní úrody koťátek, má nový domov:-) Odjel bez svého bratra Kudly, ale na společném umístění jsme netrvali, Kudla se hodně kamarádí i s Kometou a Broukem a Babkou, smutno mu tedy v depozitu nebude. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazené od nejstarších po nejnovější)

4. 2. 2015 jsme dostali krátký e-mail a fotografii z nového domova.
Dobry vecer, jeste Vam posilam jednu povedenou fotecku s Grosickem a psikama. Pozdrav ze Sadske, P.

18. 1. 2015 jsme e-mailem dostali fotografie z nového domova (viz Grošovo fotoalbum).

17. 12. 2014 jsme dostali e-mail z nového domova.
Dobrý večer, tak konečně píšu. Grošíček se má dobře, už je z něho kus kocoura. Pořád jsem si říkala, jak je malej, a najednou nám krásně vyrostl. Je to pohodář a mazel a taky pěknej lovec. Jen jsem chtěla, abyste věděla, že nestrádá a má se dobře:) O víkendu vám ho vyfotím, teď nějak nestíhám. Hezký večer přeju, P.

14. 10. 2013 dorazila mms z nového domova (viz fotoalbum).

30. 9. 2013 nám dorazil e-mail z nového domova.
Dobrý den, všecko v pohodě, Grošík je ďábel a pohodář. Nemám teď moc času, sháním práci, a tak další fotečky pošlu později. Jinak už ho trochu láká venek, kouká za oknem a šmíruje, kde se co děje. Záchod je už v pohodě, jen občas ještě zajde jinam. To je tak ve zkratce zatím vše. Mějte se, P.

23. 9. 2013 nám e-mailem dorazily další fotografie z nového domova.

18. 9. 2013 nám dorazily e-mailem první fotografie a krátká zpráva.
Dobrý den, tak takhle si tu s náma chrápe v obýváku:) V. P.