Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jantar (Fábio)

JANTAR NAŠEL NOVÝ DOMOV 6. 10. 2013 (podrobnosti níže). 

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví:
kocour
Narozen: červen 2013
Kastrovaný?: ne
Očkovaný?: ne
Odčervený?: ano
Čipovaný?: ne
Handicapovaný?:
Podmínky:
Jantar na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

20. 8. 2013
Jantar, Agátka, Jáchym a Linda pocházejí ze stejné lokality jako Pan Rozkošný. Jedná se o potomoky tamějších plachých kočiček, které ještě dosud nikdo nebyl schopen odchytit a nechat vykastrovat, bohužel. Jantar a Jáchym jsou pravděpodobně sourozenci. Všichni byli přijati k nám do péče 18. 8. 2013, zatím však ještě pobývají u svých nálezců, jsou v karanténě – všichni sourozenci jsou ve špatném zdravotním stavu a potřebují léčbu, kterou jim dosavadní pečovatelé poskytnou. Jakmile se dostanou z nejhoršího, převezmeme je k nám do hlavního depozita. Jantar je neposedný, důvěřivý a mazlivý kocourek, zatím se léčí z průjmu a rýmy.

6. 10. 2013
Jantar našel nový domov dříve, než se stačil dostat do hlavní nabídky k adopci  (v novém domově dostal jméno Fábio). Bydlí v bytě v Prazeí s prima mladými lidmi, kteří ho budou rozmazlovat a budou mu tolerovat rošťárny všeho druhu, protože jsou do něj úplně pobláznění, byla to láska na první pohled. Jantárkovi přejeme v novém domově spoustu lásky a legrace. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazené od nejstarších po nejnovější)

6. 10. 2022 jsme na Messengeru našli další foto a pozdrav z nového domova.
Krásný den, Ladko, tak dnes je to 9 let, co jsem si od Vás vzala Fabia (Jantara). Je to moje miminko a myslím, že po všech těch nezdarech jsme nejlepší kamarádi:-) Pošlu Vám pár fotek, ať vidíte, jak vypadá. Moc vás zdravíme:-) Jinak teda jsme byli na veterině a Fabio už přišel o zoubky, zůstaly špičáky a ty malé vpředu, ale jinak zbytek musel ven, ale všechno zahojené a dál je na syrové masové stravě a na dobrůtkách.

17. 10. 2016 jsme na Facebooku našli fotografie z nového domova – k příležitosti 3. výročí nalezení nového domova:-) (viz fotoalbum).

12. 3. 2015 jsme na Facebooku našli vzkaz z nového domova.
Dobry den, tak v patek to bude mesic, co bydlime v novem byte, a musim uznat ze pro Fabia to tam je uzasny. Ma k dispozici 2+1 a lita sem a tam jako posuk. Byt je hodne slunny, coz mu taky vyhovuje. Jinak sit na balkon se bude delat pristi mesic tak zatim ma s balkonem smulu, ale on zatim stejne prozkoumava vsechno okolo. Stehovani vzal celkem statecne, dva dny byl sice v bedynce a ven se mu moc nechtělo, ale pak to prislo a jako by v tom byte byl celou dobu. Adaptoval se hodne rychle, zatim rozbil jen dva kvetinace tim, jak lita jako blazen, ale curani mimo zachod zatim neprobehlo, tak jsem rada, ty dve kytky me netrapi. Tak hnedka jak dovybalime, tak poslu fotečky, jak si vegeti. Mejte se hezky.

5. 10. 2014 jsme na Facebooku našli fotografie z nového domova pořízené v říjnu 2013 až září 2014 (datováno u fotek, viz fotoalbum).

2. 1. 2014 jsme na Facebooku našli vzkaz z nového domova (viz screenshot ve fotoalbu).

9. 10. 2013 jsme na Facebooku našli vzkaz z nového domova (viz screenshot ve fotoalbu).