Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kenji

KENJI NAŠEL NOVÝ DOMOV 11. 5. 2013.
Kenji našel nový domov nedaleko od nás – bude bydlet v domku se zahrádkou v rodině s jedním dítětem. Až se rozkouká a zabydlí, bude moci využívat i zahrady. Za adopci Kenjiho děkujeme.

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Věk: cca 1 rok
Kastrovaný?: ano
Očkovaný?: ano
Odčervený?: ano
Čipovaný?: ne
Handicapovaný?: ne
Podmínky: k domku se zahrádkou a bezpečným výběhem, jako jedináček nebo k nedominantní kočičce či kocourkovi
Charakteristika: Kenji je nalezenec z Lovosic, kde se prý už nějakou dobu toulal po ulici, občas přespával v kartonové krabici v areálu jedné firmy a loudil něco k snědku. Nálezci jej nechali vykastrovat a ošetřit na veterinární klinice (odtud první fotka), a pak předali rodině, která Kenjimu chtěla poskytnout nový domov. První umístění mu ale bohužel nevyšlo. Dokud byl Kenji po zimě strávené venku zesláblý a zkrotlý, byl doma moc spokojený. Jakmile ale zesílil a oklepal se, ukázalo se, že byt stačit nebude. Kenji potřebuje výběh, bude chtít chodit ven, jak byl zvyklý. Tentokrát tedy ale už s možností vrátit se kdykoliv do tepla a k plné misce. A tak je tedy u nás v Kocourkově a my mu takový domov hledáme:-). Kenji je naprostý kliďas a pohodář, změnu prostředí snáší bez jakéhokoliv stresu. Je hodný, velmi mazlivý, chytrý a učenlivý.
Kenji na Facebooku


Z NOVÉHO DOMOVA

12. 7. 2013 jsme dostali fotky z nového domova. Kenji se popral se sousedovic kocourem, takže musel zasahovat i veterinář, ale vše dobře dopadlo:-) Kenji je jinak zcela zabydlený a spokojený.