Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kristián (Barnabáš)

KRISTIÁN NAŠEL NOVÝ DOMOV 12. 9. 2015 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Narozen: cca březen 2015
Kastrovaný?: ne
Očkovaný?: ne
Odčervený?: ano
Čipovaný?: ne
Handicapovaný?:
Podmínky: 
 

CHRONOLOGICKY

12. 9. 2015
Kristián se u nás moc neohřál, dnes odjel do nového domova. Ani jsme mu nestačili vytvořit profil… Kristián byl v přepravce hozen přes plot jednoho domku v obci nedaleko Kralup na Vltavou. Majitel domku se Kristiána ujal – a myslel si, že se jedná o kočičku, takže ji pojmenoval „Kristýnka“. Až u nás se ukázalo, že se jedná o kocourka, takže je to Kristián. Nálezce si kocourka nemohl ponechat, a tak dorazil 9. 9. 2015 k nám. Vypadal zdravě, byl mazlivý, bez stresu… A nějak se to tak přihodilo, že dnes už odjel do nového domova – bude žít v bytě s prima mladými lidmi a společníkem mu bude roční temperamentní štěně, takže podnětů a her snad bude dost… Karanténu si „odkroutí“ v novém domově, pejskovi žádná kočičí nemoc nehrozí. Za Kristiánovu adopci děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

25. 9. 2016 jsme dostali krátký e-mail z nového domova.
Dobrý den, s Barnabáškem je vše pořádku, je porad veselý. Mame ted jeste stenatko, tak se hezky kamarádí kluci:-) Mejte se hezky, R. S.

20. 9. 2015 jsme dostali mms z nového domova (viz fotoalbum).

16. 9. 2015 jsme dostali e-mail a fotografie z nového domova.
Dobre rano, pojmenovala jsem ho nakonec Barnabáš:-). Je uplne v klidu, vcera jsem mu koupila prolejzacku, tak na ni řádí. Porad si hraje, mazli se a spi se mnou v posteli. Prujem nema vubec. Vypada jako zdrave kotatko:-) Hezky den, S.

13. 9. 2015 jsme dostali první mms z nového domova s tímto textem:
Kocourek v pořádku, pořád se mazlí, spinkal se mnou přimáčknutý na mojí hlavě. S pejskem se už taky kamarádí. Vypadá to, že mu nic nechybí.