Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kristýnka

KRISTÝNKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 12. 12. 2015 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozen/a: cca červen 2015
Kastrovaný/a?: ano
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: do kočičí společnosti, ideálně s Karlíkem nebo Sárinkou, do domku s bezpečným výběhem, možno k hodnému pejskovi, raději ne k dětem
Charakteristika: Kristýnka a její sourozenci Karlík a Sárinka byli nalezeni v opuštěném domě nedaleko Kralup na Vltavou. Jejich nálezce se jich ujal a poskytl jim dočasný azyl, ale natrvalo u něj koťátka zůstat nemohla, a tak když se u nás uvolnilo místo, dorazila k nám. Kristýnka je heboučká, čistotná a spořádaná kočička, ale trvá jí, než k člověku získá důvěru. Není divu, sourozenci dlouho žili bez kontaktu s člověkem… Ale i Kristýnka učinila pokrok, už to není žádný divous:-) Natažené ruky se pořád trochu bojí, ale když je v klidu, nechá se chytit a hladit. Jen nesmí zpanikařit. Když si na „svého“ člověka zvykne, je to kontaktní a mazlivá kočička, jen ke všemu novému chová prostě zpočátku nedůvěru. Hodí se do jakékoliv kočičí (případně i psí) party, s kočkami nemá žádný problém. Ideálně by mohla bydlet v domku s bezpečným výběhem, nedoporučujeme k dětem.
Kristýnka na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

14. 9. 2015
Kotě s pracovním názvem Kotě 001 jsme spolu s jeho dvěma sourozenci přijali 9. 9. 2015. Ani u jednoho z nich zatím neznáme pohlaví, proto neutrální pracovní název… Sourozenci byli nalezeni v opuštěném domě v obci nedaleko Kralup nad Vltavou, evidentně bezprizorní. Jejich nálezce se jich ujal a poskytl jim dočasný azyl, trvale ale u něj zůstat nemohou, takže putovali k nám, zatím tedy jen dvě z nich, třetí, zrzek, dorazí později…Obě koťata jsou vystrašená, vylekaná, evidentně nezvyklá na lidskou společnost…

17. 9. 2015
Tak se ukázalo, že kotě s pracovním názvem Kotě 001 je kočička, dostala tedy jméno Kristýnka po jedné z dcer nálezce. Černé koťátko s pracovním jménem Kotě 002 je kocourek, který dostal jméno Karlík. 13. 9. 2015 k nim přibyla další zrzavá sestřička jménem Sárinka.

11. 10. 2015
Kristýnka hledá nový domov.

1. 12. 2015
U Kristýnky, stejně jako u Karlíka a Sárinky, se toho moc nezměnilo. Je to zdravá,, krásná sametová číča, hodná a přátelská, klidná a mírná. K lidem pořád dost nedůvěřivá, natažené ruky se bojí, chytit se nechá, jen když je zcela v klidu, nesmí zpanikařit. Když si ale na „svého“ člověka zvykne, je v pohodě. Ráda se mazlí, ráda se chová v náručí. Před vším cizím má tendenci se běžet schovat. Chce to ještě trochu času, ale divous už Kristýnka není ani omylem:-) Nedávno podstoupila kastraci, je to statná a zdravá kočička, takže jsme usoudili, že bude lepší dřív než později:-)

12. 12. 2015
Kristýnka dnes odjela do nového domova. Bude bydlet v domku v obci nedaleko Českého Brodu. Doma na ni čekala kočkomilná rodina, kočička, dva kocourci a pejsek. Až se Kristýnka zabydlí, bude moci i na zahrádku. Za nový domov pro Kristýnku děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

9. 10. 2016 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova s tímto vzkazem:
Rok se s rokem skoro sešel a takovou chvíli si s ní musí člověk užít. Mějte se hezky RV

13. 3. 2016 jsme na Facebooku našli další fotografie z nového domova s tímto vzkazem:
Dnes poprvé sama přišla a lehla si ke mě na gauč a teď už 10 minut spí.

24. 2. 2016 jsme na Facebooku našli další fotografii (viz fotoalbum) a video z nového domova.

19. 1. 2016 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

29. 12. 2015 jsme na Facebooku našli další vzkaz a fotografie z nového domova:
Tak se všema kočkama už si rozumí včetně nejmladší maiňačky. Od nás si drží většinou odstup, ale už se neschovává a občas se nechá pohladit.

19. 12. 2015 jsme na Facebooku našli další vzkaz z nového domova.
Dobry vecer. Tak Kristynka uz s nami celkem kamaradi. Nejvic s tatou, ja si ji musim uloupit. Krasne papa, tak je z ni zrzava kulicka. Uz se ani moc neschovava a paradne kamaradi s ostatnimi kocickami. Meho cicinka doprovazi na kazdem kroku, stale se o nej otira, jsou z nich kamaradi. Preji vam klidny vecer. AV

17. 12. 2015 jsme na Facebooku našli další vzkaz a fotografie z nového domova.
Už se neschovává, jen si zatím drží trosku odstup. Ale je s ní sranda. Zamilovala se do maiňáka.

15. 12. 2015 jsme na Facebooku našli vzkaz a fotografie z nového domova.
Dobrý den. Posílám pár fotek Kristýnky z nového domova. Kočička s námi zatím moc nekamarádí, ale pomalu si zvyká. S ostatními zvířátky nemá problém, od mého kocourka se včera nechala i umýt. Je moc hodná, nechá se pohladit, ale sama zatím nepřijde. Táta ji včera podplatil masovou kapsičkou, tak se nechala pochovat. Večer si na nás dokonce zamňoukala a má tendenci si hrát. Ale pořád je vyjukaná. Je čistotná. Dám vám zase vědět, jak se jí daří a jestli už se sama od sebe přijde pochovat. Hezký den. A. V.

13. 12. 2015 jsme na Facebooku našli další fotku z nového domova s textem:
Už si vybrala pozorovatelnu.

12. 12. 2015, ještě v den umístění, jsme na Facebooku našli fotografie z nového domova (viz fotoalbum).