Jdi na obsah Jdi na menu
 


Laskoňka (Malvína)

LASKOŇKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 18. 4. 2014.
Laskoňku jsme dnes odvezli do nového domova. Bude bydlet ve vesnici kousek od Poděbrad. Nový domov vypadá úžasne – čistota, pohodlí, teplo, bezpečí, prostor, svoboda, rodina, která se těší na mazlení. Laskoňka překvapila – v novém domově chvilku zmateně pobíhala po pokoji, ale rychle se rozkoukala, a když jsme odjížděli, už rajtovala po gauči. Nová rodina počítá s tím, že je potřeba ještě řadu věcí doladit, především dlouhodobě čistit oči, starat se o kožíšek, krmit kvalitní stravou a časem nechat Laskoňce ošetřit zuby – to vše v důsledku předchozího života. Ale Laskoňka je mladá, takže jistě toto všechno bez újmy vydrží. Za adopci Laskoňky děkujeme.

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví:
kočka
Věk: cca 2 roky
Kastrovaná?: ano
Očkovaná?: ne
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky:

CHRONOLOGICKY

27. 3. 2014
Laskoňka je poslední přírůstek v rámci skupiny Hermelín, Leontýnka, Papučka, Sandra a Valentýnka. Laskoňka zatím moc vábně nevypadá, je krátce po kastraci a ostříhaná už dorazila. Má se jednat o bílou činčilu. Proč je tak špinavá, proč má uši plné svrabu a ostříhaný kožíšek plný blech, proč jí teče z očí, to snad ani nechceme vědět. Jinak je to velmi bázlivé stvoření, ale kontaktní a vypadá, že je moc vděčná za každý laskavý dotyk. Je neskutečně žravá – pořád a pořád by se cpala. Snad se jednou zasytí, ale zatím ji nijak nebrzdíme, asi má co dohánět. Blechy už jsou „pobité“, na svrab dostala spot-on, ale uši bude potřeba ještě opakovaně čistit. Potřebovala by kompletně vykoupat, ale to se zatím neodvažujeme – bere antibiotika a celkově její zdravotní stav není dobrý, nechceme riskovat. Většinu času zatím tráví „zaparkovaná“ v přepravce, sedí a čeká. Časem se z tohoto strašidýlka jistě vyloupne krásná kočička, dá to ale spoustu práce.

18. 4. 2014
Laskoňka našla nový domov.

Laskoňka na Facebooku

Z NOVÉHO DOMOVA

21. 5. 2014 jsme dostali e-mail s fotografiemi z nového domova. Předmět e-mailu zněl „Na procházce po terase“.

25. 4. 2014 jsme dostali první fota a krátký e-mail z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, Emička začala kočičce říkat Malvína. K.

21. 4. 2014 jsme dostali e-mail z nového domova.
Dobrý den, Laskoňka je naprosto v pořádku. Zabydlela se u Emy v pokojíčku. Pošlu Vám ten pelíšek, protože si našla místečko na křesílku. Je u okna, a pokud Ema není v pokoji, tak na něm leží a kouká z okna. Veselé velikonoce, K.