Jdi na obsah Jdi na menu
 


Linda

LINDA NAŠLA NOVÝ DOMOV 24. 12. 2013 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví:
kočka
Narozena: červen 2013
Kastrovaná?: ne
Očkovaná?: ano
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky: ideálně do společnosti dalšího kotěte nebo podobně starého kocourka či kočičky, byt nebo domek s bezpečným výběhem
Charakteristika: Linda pochází ze stejné lokality jako  Agátka, Jáchym a Jantar. Jedná se o potomky tamějších plachých kočiček, podle toho také vypadal jejich zdravotní stav. Teď už jsou ale všichni zdraví, někteří už nové domovy našli, a tak ho hledá i Linda – je to sametová, klidná a rozumná kočička, i když stejně jako ostatní koťata zvídavá, zvědavá a temperamentní. V novém domově bude vděčná za kočičí kamarády, ideálně podobného věku jako ona. Může bydlet v bytě nebo v domku s bezpečným výběhem.
Linda na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

20. 8. 2013
Linda, Agátka, Jáchym a Jantar pocházejí ze stejné lokality jako Pan Rozkošný. Jedná se o potomky tamějších plachých kočiček, které dosud nebyl nikdo schopen odchytit a nechat vykastrovat, bohužel. Všichni byli přijati k nám do péče 18. 8. 2013, zatím však ještě pobývají u svých nálezců, jsou v karanténě – všichni sourozenci jsou ve špatném zdravotním stavu a potřebují léčbu, kterou jim dosavadní pečovatelé poskytnou. Jakmile se dostanou z nejhoršího, převezmeme je k nám do hlavního depozita. Linda je přátelské a klidné stvoření, u kterého ostatní koťátka, teď už bez maminky, hledají klid a bezpečí.

2. 10. 2013
Linda hledá nový domov.

24. 12. 2013
Linda našla nový domov. Nikoliv jako vánoční dárek, živé dárky pod stromeček zásadně nedáváme. Adopce byla plánovaná dopředu, čekali jsme na doočkování a vhodný termín adopce – ten připadl právě na Štědrý den… Linda bude bude bydlet s prima páníčky a temperamentním kocouřím kamarádem Nýnem v bytě v městečku kousek od nás. Děkujeme a těšíme se na zprávy z nového domova:-) 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

30. 5. 2015 jsme na Facebooku našli fotografie z nového domova (viz fotoalbum).

22. 3. 2014 jsme na Facebooku našli fotografii z nového domova a vzkaz:
Zdravíme Vás, paní Cetlová, posíláme pár fotek z dnešního prvního jarního víkendu. Linda se má dobře, alespoň nám se to tak jeví, Linda je zkrátka pohodářka a její povaha mě v ledasčems inspirovala. Je to takova felinoterapeutka.

4. 12. 2014 jsme na Facebooku našli fotografii z nového domova a krátký vzkaz.
Krasny vecer! Posilam blazenou Lindu.

4. 7. 2014 jsme na Facebooku našli nové fotografie a vzkaz z nového domova.
Dobrý den paní Cetlová, posílám pár fotek a pozdrav od Lindy. Linda už je větší než Nýna:oD, je zdravá a právě koukají s Nýnou na balkon, kde je provokují včely na petúniích:D

14. 4. 2014 jsme na Facebooku našli fotografie a vzkaz z nového domova.
Dobrý den paní Cetlová, posílám Vám fotky Lindy:o) Daří se jí, myslím, dobře. Za pár měsíců už z ní bude roční slečna a příjde nám, že už si vybudovala rovnoprávnost ve vztahu k Nýnovi, což jsme moc rádi. Jsou nerozlučná dvojka:oD

7. 3. 2014 jsme na Facebooku našli nové fotografie a vzkaz z nového domova.
Dobrý den paní Cetlová, od té doby co jsem Vám psala naposledy, Linda podstoupila kastraci, se kterou se vypořádala moc dobře. Operace proběhla bez komplikací. Linda je zdravá, moc hodná a jsme velmi rádi, že ji máme:o) Zasílám Vám fotky. Krásný den!

17. 1. 2014 jsme našli na Facebooku pozdrav z nového domova a fotografii Lindy.

25. 12. 2013 jsme na Facebooku našli Lindinu fotku z nového domova s kamarádem Nýnem.