Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lištička

LIŠTIČKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 14. 8. 2013.
Lištička bude bydlet v prima rodině v městečku kousek od nás. Společnost jí budou dělat tři krásné a hodné roční kočičky a mladá fenka. Seznámení proběhlo bez jediného zasyčení, Lištička se tulila k páníčkovi a nechala se ňuchat:) Snad si brzy zvykne úplně, za její adopci moc děkujeme:)

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozena: březen 2013
Kastrovaná?: ne
Očkovaná?: ne
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky: do bytu nebo k domku s bezpečným výběhem, ideálně s bratříčkem Hříbečkem nebo k jinému kotěti stejného věku
Charakteristika: Lištička a Hříbeček pocházejí z nechtěného vrhu jedné venkovské kočičky. Po dvou týdnech strávených u nás je připravená odejít do nového domova – kontaktní, mazlivá, hravá, žravá a temperamentní jako každé zdravé kotě. Počáteční plachost je ta tam, obě koťátka jsou sice zpočátku trochu lekavá, ale po chvíli zábrany padají… Lištička je stále ještě opatrnější než její bratříček Hříbeček, ale už nesyčí, neškrábe atd., nechá se chovat a užívá si to:-) Ideálně by mohla odejít do nového domova se svým bratříčkem Hříbečkem, jsou na sebe vázáni, a i když kontakt s lidmi jim už rozhodně nevadí, přesto stále hodně drží spolu. Ale Lištička zvládne i společnost jiných koťátek, jako jedináčka ji nedoporučujeme.
Lištička na Facebooku

CHRONOLOGICKY

19. 6. 2013
Lištička a Hříbeček k nám byli dovezeni 15. 6. 2013. Jsou to první dvě koťátka odchycená v zahradní čtvrti městečka severovýchodně od Prahy. Žije tam skupinka tří nekastrovaných koček a jejich koťat. Sousedé, kterým není jejich osud lhostejný, začali situaci řešit. Kočičky postupně odchytávají, nechávají kastrovat a vrací zpět do lokality, kde se o ně postarají. Koťátkům je ale třeba najít nové domovy. U nás jsou zatím první dvě koťátka, která se nechala odchytit – Lištička a Hříbeček. Další minimálně tři jsou ještě na místě – terén je členitý, takže mají spoustu místa na schovávání, o kontakt s lidmi moc nestojí. Ale na odchytu se pracuje. Obě koťátka jsou v dobrém stavu, maminka je zřejmě poctivě kojila. Jsou však plachá, bojí se, syčí – Lišticka víc než Hříbeček, ta syčí už preventivně. Ale neseká, nekouše, jen syčí, protože se bojí. To se ale poddá, už za těch pár dní, co je u nás, udělala určitý pokrok, takže z ní za pár týdnů bude domácí mazlík:-)

4. 7. 2013
Lištička hledá nový domov.

14. 8. 2013
Lištička našla nový domov.

Z NOVÉHO DOMOVA

22. 12. 2013 jsme dostali vánoční mms.
Krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok přeje Lištička

5. 10. 2013 jsme dostali další fotografii Lištičky v novém domově.

13. 9. 2013 jsme dostali dvě fotografie Lištičky v novém domově.

9. 9. 2013 jsme dostali krátký pozdrav.
Dobry den, Listicka je uz opravdu nase. Je uz kamaradka se vsemi. Tak je to uz v poradku. Mejte se hezky. R.

4. 9. 2013 jsme dostali další krátký pozdrav.
Dobry den, Listicka se zabydlela uz dokonale. Sama prijde a spi s nami. s kocicimi kamarady uz taky blbne. Je trochu jeste bojacna, ale uz je nase. Bude z ni mazel. Mejte se hezky a za Listicku mooooc dekuji. R.

28. 8. 2013 jsme dostali další krátký pozdrav.
Dobry den, Listicka je v pohode. zacina si hrat s temi nasimi a uz ma sve misto i na spani. Pisi, jak jsem slibila. Mejte se hezky.

22. 8. 2013 jsme dostali další krátký pozdrav.
Dobry den, pomalu se zacina kamaradit. Porad je neduveriva. Pokud nechce, tak ji nevidime. Chce to cas a trpelivost. Je dobre, ze je jeji braska v rodine. Prejeme hezky vikend. Pristi tyden dam zas vedet, jak se ji vede.

18. 8. 2013 jsme dostali krátký pozdrav z nového domova.
Dobry vecer. Listicka je v pohode. Pomalu zacina blbnout s kockama, a pokud se schovava, tak ji vzdy najdu. Je to zlaticko. Mejte se hezky.