Jdi na obsah Jdi na menu
 


† Lógr

LÓGR OPUSTIL TENTO SVĚT 6. 8. 2017 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Narozen/a: cca srpen 2015
Kastrovaný/a?: ano, 21. 3. 2016
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: domek s bezpečným výběhem, do společnosti kočky či kocourka přiměřeného věku a temperamentu, možno k hodnému pejskovi
Charakteristika: Lógr a jeho sestra Cikorka se narodili ve skupině koček, o které se „starala“ bezdomovkyně žijící v rozpadlé ubytovně na Císařce v Praze 5. Ubytovna se ale bourala, bezdomovkyně musela pryč a kočky si s sebou vzít pochopitelně nemohla… Cikorka a Lógr jsou jedni z prvních, které jsme přijali do naší péče. Lógr je temperamentní a hravý, ale zpočátku velmi ostražitý. Všechno nové je podle jeho názoru nebezpečné a je lepší se předtím schovat. Jakmile si ale zvykne, je to přátelský, milý a mazlivý kocourek. Je potřeba se připravit na to, že zpočátku bude vypadat jako plašík, který se o lidi nezajímá – ale opak je pravdou, když mu dá nová panička či páníček dost času, bude z něj mazlík, kterého navíc jen tak někdo neukradne:-) Doporučujeme ho do domku s bezpečným výběhem. Ideálně by mohl odejít do nového domova se svou sestrou Cikorkou, ale není podmínkou, dobře zapadne do jakékoliv kočičí party, nebude mít problém ani s hodným pejskem.
Lógr na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

20. 10. 2015
Lógr a jeho sestra Cikorka pocházejí ze skupiny koťat, která se letos v létě narodila ve skupině koček v péči bezdomovkyně pobývající v rozpadlé ubytovně na Císařce v Praze 5. Bezdomovkyně musí do konce měsíce ubytovnu opustit, dům se bude bourat. Bezdomovkyně si kočky s sebou pochopitelně nevezme, co s nimi ale bude, těžko říct. Kromě skupiny koťat se tam údajně nachází ještě asi 10 dospělých koček… K nám dnes dorazil Lógr a jeho sestra Cikorka, oba zatím v karanténě.

5. 12. 2015
Kvůli epidemii parvoviru se Cikorce a Lógrovi výrazně prodloužil pobyt v karanténě, ale teď už jsou oba fit a připraveni ucházet se o nový domov.

25. 12. 2015
Lógr děkuje za dárek, který získal v rámci vánočního Kočičího přání konaného 15. 12. 2015–6. 1. 2016.

21. 3. 2016
Lógr podstoupil kastraci.

9. 5. 2016
Lógr děkuje za dárek, který získal v májové akci Kočičího přání (1.–15. 5. 2016).

27. 5. 2016
Lógr je stále u nás… nějakou dobu byli s Cikorkou zamluveni, ale nakonec z umístění sešlo…Lógr je hodný, nezáludný, přátelský, mazlící kocourek, který má jedinou vadu: nic z toho nepředvede neznámým lidem, tzn. návštěvám a potenciálním zájemcům… Přitom je to zvědavý kocourek, který má rád, když se ve známém okolí něco děje.

6. 9. 2016
Lógr našel nový domov! Všechno se to seběhlo dost rychle – na inzertním serveru si Lógra vyhlédli mladí manželé z domku z obce nedaleko od Kolína. Dnes přijeli na seznamovací návštěvu – Lógr se samozřejmě jako vždycky schoval, cizí lidi nemá rád:-), ale zájemci se nenechali odradit. Podmínky na místě jsou ideální, výběh k dispozici, žádná další kočka sice v domácnosti nebydlí, ale kamarádem bude Lógrovi dvouletý yorkshirek. Za prima domov pro Lógra velmi děkujeme!

6. 8. 2017
Od nových majitelů jsme dostali smutnou zprávu – Lógr nepřežil své setkání s autem. Došlo k tomu v noci ze soboty 5. 8. 2017 na neděli 6. 8. 2017.