Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lolo (Farinelli)

LOLO NAŠEL NOVÝ DOMOV 14. 3. 2019 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Věk: 8 let
Kastrovaný/a?: ano
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: do bytu, jako kočičí jedináček, do klidnější domácnosti
Charakteristika: Lola jsme přijali do našeho externího depozita 21. 2. 2019. Jeho majitelka se ho musela z vážných osobních důvodů vzdát. Lolo je klidný, přátelský kocourek, rád se přijde přivítat i s cizími lidmi, rád se nechá hladit, nechá se pochovat. Není vlezlý, mazlení nevyžaduje, ale je vidět, že o kontakt stojí. Zřejmě byl zvyklý být dlouho doma sám, protože se naučil tak nějak „neotravovat“. Někde se umístí a spí:-) Jako samotář ale nevypadá. Je čistotný, klidný, spořádaný. Sportu moc neholduje, ale rád skáče do výšek – vyvýšené posty ho prostě baví. Celý život prožil v bytě, takže hledáme nový domov primárně v bytě. V domku s bezpečným výběhem by si asi také zvykl, ale chtělo by to hodně opatrnosti. Vzhledem k věku je vhodný do klidnější domácnosti. Jeho kondice je však výborná a určitě na tomto světě ještě nějaký čas bude, takže se není třeba obávat…
Lolo na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

14. 3. 2019
Lolo odjel do nového domova. Vystřídá tam našeho Onyxe (Krleše), kterého jsme umístili na podzim 2015 a který koncem minulého roku zemřel (mrtvice…). Dům byl ale bz Krleše prázdný, a tak se jeho páníček rozhodl, že si pořídí dalšího kočičího kamaráda. Vybral si Lola, a protože sympatie byly vzájemné, odjel Lolo (nyní už Farinelli) do nového domova. Za Lolovu adopci děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

16. 3 2019 jme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Milá Laďko, tak už bydlíme a žijeme. A dostal jméno… Je to kastrát s barokní maskou a mňouká krásně vysoko… prostě Farinelli… Fary, Faríšek. Své hlavní stanoviště si zvolil na skříni. Je to fakt mistr skoku… A novinka: rád se nechá nosit v náruči. L.

14. 3. 2019 jsme dostali první e-mail a fotografie z nového domova.
Milá Laďko, posílám první fotky při průzkumu nového domova. Nemá to chybu! Ta vana je hit roku. L. P.