Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mášenka (Micka)

MÁŠENKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 10. 3. 2018 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozen/a: cca září 2017
Kastrovaný/a?: ano, 11. 2. 2018
Očkovaný/á?: zatím ne
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: domek s bezpečným výběhem, do rodiny s dětmi, ideálně se sestrou Dášenkou
Charakteristika: Sestřičky Dášenka a Mášenka jsou dvě nechtěná koťátka narozená kočičce kdesi ve stodole na statku na Mladoboleslavsku. Obě jsou velmi kontaktní, mazlivé, vysloveně „tahací“ typy. Navíc zvědavé, vynalézavé a hravé:-) Prostě zdravá koťata, i když spíše drobnější, jak to u podzimních koťat bývá. Obě sestřičky jsou temperamentní, ale zároveň dostatečně něžné, takže při hře neškrábnou, ani nekousnou – ideální do rodiny s dětmi. Společná adopce obou sestřiček by jim usnadnila aklimatizaci v novém domově, ale není podmínkou. Nutností ale určitě je bezpečný výběh – v bytě by ani jedna ze sestřiček šťastná nebyla. Obě sestřičky jsou FeLV a FIV negativní.
Mášenka na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

28. 1. 2018
Sestřičky Dášenku a Mášenku jsme přijali 20. 1. 2018. Jedná se o cca pětiměsíční nechtěná koťátka narozená místní kočičce kdesi ve stodole na statku na Mladoboleslavsku. Obě sestřičky jsou hodné, přátelské a mazlivé, chytré, spořádané, čistotné. Už máme za sebou vstupní prohlídku na veterině, odčervení a odblešení. Musíme trochu poléčit slzavé oči a občasné pokašlávání, to ale spraví antibiotika. Následovat bude kastrace a pak už doufejme budeme moci přeřadit kočičky do nabídky. Zatím zůstávají v karanténě.

24. 2. 2018
Mášenka může odejít do nového domova.

10. 3. 2018
Pro Mášenku si přijela rodina z Benátek nad Jizerou – poohlíželi se po kočičí posile. Bude žít v rodinném domku jako domácí mazánek, časem bude mít k dispozici i zahradu se stodolou na dobrodružné lovecké výpravy. Za nový domov pro Mášu velmi děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

8. 5. 2018 jsme dostali první e-mail s fotografiemi (viz fotoalbum).