Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mentos

MENTOS NAŠEL NOVÝ DOMOV 15. 11. 2019 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Narozen/a: cca 20. 8. 2019
Kastrovaný/a?: zatím ne
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: do společnosti dalšího kocourka, kočičky, hodného pejska, možnost adopce s některým ze sourozenců, 
Charakteristika: Mentos je jedním z koťátek kočičky Antiperly. Antiperlu a jejích šest koťat našla majitelka jedné z chat v okolí na své zahradě. Antiperla byla zpočátku dost nedůvěřivá, koťátka měla schována pod rozložitým jalovcem, takže se celou rodinu podařilo odchytit až za několik dnů. Koťátek bylo celkem šest, u nás v depozitu pak jedna kočička zemřela. Zbytek rodiny byl ale i přes nepříznivý vstup do života velmi životaschopný, a tak dnes už mohou hledat nový domov. Mentos, největší z koťat, je naprostý pohodář a požitkář. Nejčastěji ho najdeme, jak někde odpočívá, trénuje na „gaučáka“:) Po otci v něm ale dřímou geny šelmičky, bude znamenitý lovec… po mamince je důvěřivý, klidný a přátelský. Bude spokojený v akční domácnosti, společnosti kočičky či kocourka, případně hodného pejska.
Mentos na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

15. 11. 2019
Mentos se na inzertním serveru zalíbil mladé paní z obce nedaleko od Mladé Boleslavi. Paní se poohlížela poohlížela po kočičím parťákovi do rodiny s dětmi, pejskem a další početnou zvířecí havětí. Mentos už se začíná zabydlovat. Zatím jen doma, časem bude k dispozici i zahrada. Za prima domov pro Mentose velmi děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

16. 1. 2021 jsme dostali sms z nového domova.
Dobry den. Prejeme vam vse nejlepsi do nového roku. Mentos se ma dobre. Jak se s podzimem ochladilo, tak temer ven nechodi a porad spinka doma. Cely den, celou noc. Vyrostl z nej krasny a hodny kocourek. Je vazne strasne inteligentni a s nasimi psy je velky kamarad. S pozdravem P. B.

23. 4. 2020 jsme dostali další mms z nového domova (viz fotoalbum).

18. 4. 2020 jsme dostali další sms z nového domova.
Dobry den. Kocourek Mentos se ma dobre. Poridili jsme i nove stenatko a prijal ho naproste uzasne. Zadne sekani, ani syceni. V noci porad spinka doma a pres den je na dvore a zahrade.

7. 2. 2020 jsme dostali další sms z nového domova.
Dobry den. Kocourek je naprosto v poradku. Je uzasny lovec. Porad chyta mysi. V noci spinka doma a pres den beha po dvore. Uz i zacal jist i maso. Do ted jedl jen granule. Je zdravej, mazlivej a asi celkove moc spokojenej.

3. 1. 2020 jsme dostali další e-mail a foto z nového domova.
Dneska ráno se mnou na zahrádce. Stromy ho baví.

2. 12. 2019 jsme dostali další mms z nového domova s tímto textem:
Už se maj rádi. Už si hrajou, spinkaj spolu v posteli. S pozdravem P.

20. 11. 2019 jsme dostali první mms z nového domova (viz fotoalbum).