Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mici Homolková

MICI HOMOLKOVÁ NAŠLA NOVÝ DOMOV 25. 10. 2015 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Věk: cca 5 let
Kastrovaná?: ano
Očkovaná?: ano
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky: jako jedináček i do kočičí společnosti, do rodiny s dětmi i ke starším lidem, ideálně do domku s bezpečným výběhem
Charakteristika: Mici Homolková pochází z areálu Nemocnice na Homolce. Zaměstnanci tamní ostrahy ze své dobré vůle přikrmují kočičky žijící v areálu nemocnice, od nadřízených ale dostali příkaz situaci vyřešit, kočičky jsou tam nežádoucí. Mici Homolková je první kočička, kterou jsme byli schopni přijmout. Mici Homolková prý žije v areálu nemocnice od útlého věku, buňku ostrahy považovala za svůj domov, kde bylo vždycky něco k snědku, ruce k pomazlení, teplo… teď už tam ale pro kočičky bezpečno není. Mici je hodná, bezelstná, mazlivá kočička, která se hodí do každé domácnosti – do rodiny s dětmi i ke starším lidem, může být kočičím jedináčkem, ale bez problémů snese i další kočky. Ideálně by ráda bydlela v domku s bezpečným výběhem, jak byla dosud zvyklá.
Mici Homolková na Facebooku

 
CHRONOLOGICKY

16. 8. 2015
Mici Homolková pochází z areálu Nemocnice Na Homolce. Zaměstnanci tamní ostrahy ze své dobré vůle přikrmují kočičky žijící v areálu, od nadřízených dostali příkaz situaci „rychle vyřešit“, kočičky jsou tam nežádoucí. Mici je první kočička, kterou jsme byli schopni přijmout. Na místě se nachází ještě jeden černý mazlivý kocourek a několik poloplachých koček včetně cca dvouměsíčních koťat… Mici je plně socializovaná, kontaktní, mazlivá a čistotná, zatím nekastrovaná, ale pravidelně odčervovaná, její zdravotní stav je tedy poměrně dobrý, ale samozřejmě musí projít karanténou.

8. 9. 2015
Mici Homolková hledá nový domov.

25. 10. 2015
Mici Homolková dnes odjela do nového domova. Vybrala si ji prima rodina z obce kousek od Kralup nad Vltavou. Mici teď bude žít jako kočičí jedináček v rodinném domku, zatím jen doma – časem bude moci i na zahrádku. Za prima domov pro Micinku moc děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

15. 12. 2015 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý večer. Omlouvám se za tak dlouhou odmlku, nějak nic nestíhám. Micinka se má dobře, už si krásně hraje. Nejvíce se vyřádí s gumičkou do vlasů, kterou znárodnila dceři. Z rodiny si zamilovala nejvíce manžela, každý večer spolu spinkaj u televize a pak spolu pokračují v ložnici. Moc za Micinku děkujeme. Přeji hezký večer A. T.

3. 11. 2015 jsme dostali další e-mail a fotografii z nového domova.
Dobrý večer, Micinka je v pořádku. Je to velký spáč. Zabydlela se u dcery v pokojíčku v podkroví. Když se vracíme domů, tak nás vítá, ráno s námi vstává. Vaří se mnou, no prostě zlatíčko. Chtěla jsem se zeptat na to její větší bříško, neříkali něco na veterině? Když jí na něj šáhnem při hlazení, tak většinou uteče. Ráda bych vám vrátila pelíšek, Mici už v něm nechrní. Hezký večer A. T.

27. 10. 2015 jsme dostali e-mail a fotografii z nového domova.
Dobrý den, Mici je Zlatíčko, dneska na mě dohlížela při vaření. Je stále lekavá, míň papá, ale věřím tomu, že se srovná. Právě mi skočila na klín a sleduje dceru, jak si hraje. Hezký zbytek dne, A. T.

26. 10. 2015 jsme dostali další e-mail a fotografii z nového domova.
Dobrý večer, tak Mici už si pomalu zvyká. První den večer s náma koukala na televizi. V noci přišla k manželovi do postele, ale dlouho tam nevydržela. Nakonec se uvelebila u naší pětileté dcery na polštáři, kde vydržela až do rána.

25. 10. 2015 jsme dostali první mms z nového domova s tímto textem:
Dobrý den, tak Micina se stále drží v pelíšku, něco zbaštila. Zatím se ještě nenapila ani nebyla na toaletě. Hezký zbytek dne, T.