Jdi na obsah Jdi na menu
 


Micka

MICKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 21. 12. 2023 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Věk: cca 5 let
Odchycena/a: 5. 11. 2023 
V naší péči od: 5. 11. 2023
Kastrovaný/a?: ano
Očkovaný/á?: zatím ne
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: 
Podmínky: 
Další informace: FIV/FeLV negativní
Charakteristika: Micka je cca pětiletá kočička, která žila od kotěcího věku šťastně a spokojeně se svou starší paničkou na vsi. Bohužel, panička se kvůli zdraví musela přestěhovat do domova pro seniory a Micka zůstala u domu, aby se o sebe postarala sama. Měla se kam schovat, přiživovala se u sousedů, ale pro kočičku, která je kontaktní, vlídná, mazlivá a přátelská, a co hůř, nekastrovaná, v původním bydlišti není valná perspektiva. A tak jsme Micku přijali. Návštěva veteriny potvrdila, že Micka měla nedávno koťata, zbylo jí mléko, ale delší dobu už nekojila. takže o koťata zřejmě přišla:-( K nám dorazila hladová, vyhublá, nastydlá. A brzy by rodila zas. Micka na své jméno slyší, takže jsme jí ho pochopitelně ponechali. Po kastraci se rychle zotavila. Je to zlatíčko, je vidět, že jí panička chybí. Je velmi kontaktní, ale nikoliv vlezlá, dokáže se zabavit i sama. Ale kontakt s lidmi prostě potřebuje. Stejně jako výběh ven, jak byla zvyklá.
Micka na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

15. 11. 2023
Micka je cca pětiletá kočička, která žila od kotěcího věku šťastně a spokojeně se svou starší paničkou na vsi. Bohužel, panička se kvůli zdraví musela přestěhovat do domova pro seniory a Micka zůstala u domu, aby se o sebe postarala sama. Měla se kam schovat, přiživovala se u sousedů, ale pro kočičku, která je kontaktní, vlídná, mazlivá a přátelská, a co hůř, nekastrovaná, v původním bydlišti není valná perspektiva. A tak jsme Micku přijali. Návštěva veteriny potvrdila, že Micka měla nedávno koťata, zbylo jí mléko, ale delší dobu už nekojila. takže o koťata zřejmě přišla:-( K nám dorazila hladová, vyhublá, nastydlá. A brzy by rodila zas. Micka na své jméno slyší, takže jsme jí ho pochopitelně ponechali. V nejbližší době absolvuje Micka kastraci a uvidíme, jak se bude její zdravotní stav a vztah k lidem vyvíjet.

13. 12. 2023
Micka hledá nový domov.

21. 12. 2023
Micka odjela do nového domova. Na našem profilu si jí všimla rodina z obce na Benešovsku, a protože Micka povahově přesně odpovídala jejich představám o kočičím společníkovi, Micka odjela bydlet. Už se zabydluje, se svou novou rodinou žije v rodinném domku, zatím jen doma, časem bude k dispozici zahrádka. Tak byla Micka zvyklá, bude spokojená. Společnici jí dělá fenečka, která je ale na kočičky zvyklá. Micce moc přejeme, aby si na nový domov rychle zvykla, a její nové rodině za adopci moc děkujeme!