Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mona

MONA NAŠLA NOVÝ DOMOV 30. 11. 2014 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozena: cca březen 2014 
Kastrovaná?: ano
Očkovaná?: ne
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?:
Podmínky:
Mona na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

23. 11. 2014
Mona je u nás od 19. 11. 2014. Cca osmiměsíční kočička se před pár dny motala na rušné silnici v Praze 5 a kličkovala mezi auty. Naštěstí v jednom z projíždějících aut seděly kočkomilné duše, které zastavily a snažily se ji dostat ze silnice. Kočička se ale cpala do auta, byla hladová, prochladlá, celá mokrá… Dotazováním na místě se zjistilo, že je to potomek místní bezprizorné kočky, která je ale plachá a lidem se vyhýbá, přiživuje se ze zbytků v nedalekém pekařství. Mona byla také odkázána na žebrotu, ale plaché geny po své matce nezdědila – je velmi přátelská, klidná, kontakt s lidmi vyžaduje a užívá si ho… Nálezkyně neměly srdce ji ja místě zanechat, a tak si Mona místo u nás doslova vybojovala. Je velmi vděčná i za karanténní klec, kde se zotavuje po kastraci. Baští, odpočívá, kouká z okna a čeká na pohlazení. Překrásné a hodné stvoření, které bude šťastné za šanci někam a někomu patřit, mít svůj vlastní domov. Bez potulky se určitě obejde. Jakmile bude mít za sebou přijímací karanténu, bude se ucházet o nový domov.

30. 11. 2014
Mona je jedna z těch šťastlivců, kteří se u nás dlouho neohřáli. Absolvovala bez nejmenších problémů kastraci, odčervili jsme… a než jsme ji stihli zařadit do nabídky k adopci, už je v novém domově. Přesně po takové hodné a mazlivé mourečce se poohlíželi prima manželé z vesničky kousek od Benešova a našli ji u nás. Za její adopci moc děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

27. 3. 2015 jsme dostali mms z nového domova s tímto textem:
Mám nový telefon, tak můžu posílat obrázky. Moně se venku moc líbí, úplně mě kouše do nohy. Hezký večer. H.

13. 2. 2015 jsme dostali mms z nového domova (viz Monino fotoalbum).

15. 1. 2015 jsme dostali mms z nového domova s tímto textem:
Takhle jsem ztloustla a dnes pořád spím. Dobrý večer.

1. 1. 2015 jsme dostali novoroční pozdrav z nového domova.
I my vám přejeme v roce 2015 hezké dny s opuštěnými kočičkami a kocourky. Mona nám dělá radost. Cestu v přepravce zvládla na 1. Včerejší půlnoc taky. Měli jsme tu dceru a novou osobu taky zvládla. Váží asi 3,5 kg. Jsme rádi, že ji máme. Děkujeme Vám, že jste nám ji nabídla. Zdraví H.

4. 12. 2014 dorazila mms z nového domova s tímto textem:
Takhle mi Mona zabrala křeslo.

30. 11. 2014, ještě v den umístění, dorazila sms:
Mona je úžasná. Lítá po bytě, chce blbnout a nechá se hladit.