Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nikitka

NIKITKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 4. 4. 2020 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Věk: 17 let
Kastrovaný/a?: ano
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ano
Handicapovaný/a?:  ne
Podmínky: byt, ideálně jako jedináček, případně se Sally, do klidné domácnosti
Charakteristika: Nikitka a Sally jsou dvě staré kočičky, které hledají nový domov. Jejich dosavadní majitelka, která je kdysi jako malá koťátka našla, se o ně celý život starala, teď ale z osobních důvodů musí kočičkám najít nový domov. Měli jsme obavy, jak kočičky ve svém věku zvládnou přesun do depozita, a v případě Nikitky, tak trochu introvertky, to skutečně nebylo zpočátku jednoduché, ale i ona se zabydlela a dnes už je u nás skoro jako doma – vnímá, že domov to není, ale zároveň neteskní… Je to velmi kontaktní a mazlivá kočička, na svůj věk zdravá, i když je třeba, aby nový majitel počítal s možnými zvýšenými náklady na veterinární péči, kterou s sebou může Nikitčin věk přinést. Nikitka by nejraději byla kočičím jedináčkem, může odejít do nového domova se Sally, se kterou se sice momentálně nekamarádí, ale jsou na sebe zvyklé. Bude potřebovat hodně pozornosti a mazlení.
Nikitka na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

9. 11. 2019
Nikitka a Sally jsou ode dneška u nás. Sally se zabydluje překvapivě dobře, Nikitka prý mívá adaptaci delší a složitější. Tak tomu dáme trochu času, napozorujeme se, pořídíme nové fotky a budeme album aktualizovat.

5. 1. 2020
Nikitka děkuje za dárek, který získala ve vánočním Kočičím přání (15. 12. 2019–5. 1. 2020).

4. 4. 2020
Tak zázraky se stále dějí:-) Nikitku si na inzertním portále vybral mladý pán až z Brna. Hledal kočičí kamarádku pro sebe a své dvě dcerky. Vyšší věk Nikitky ho neodradil, volba byla jasná. Vše jsme probrali, vše zvážili a nachystali a dnes jsme Nikitku „vyskladnili“. A podle prvních zpráv z nového domova to vypadá, že to byla zatraceně dobrá volba:-), viz první foto z nového domova. Za Nikitčinu adopci obzvlášť děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

2. 9. 2022 jsme na WhatsApp našli další fotografii z nového domova s tímto textem:
Dobry den, leto bylo hrozny, teplo celej den v byte, nastesti se da chladit na balkone:-), jinak asi dobry, ale zacina byt hlucha, o to vic mnouka jak blazen, a líná neskutečně chlupy, jinak ji chutná a musim porad nosit a hladit:-) Nedavno byl v televizi dokument o zajicich, chtela ulovit televizi:-) Drzi se, holka, nikdo ji neveri ten vek, ale ted uz opravdu starne, je to uz videt, vic spi, min si hraje, ale jinak v pohode uplne:-)

23. 12. 2021 jsme na Messengeru našli další fotografie z nového domova s tímto textem:
Kapřík chutnal:) Pěkně Vánoce přejeme s Nikitou.

7. 6. 2021 jsme na Messengeru našli další fotografie z nového domova s tímto textem:
Tak jsme zahájili balkonovou sezónu… Nikita zahradník, všechno sežere, letos vede pažitka!!! Pohoda na koberci u bambusu… Má speciál dlouhé truhlík meduňky a mateřídoušky, z toho byla loni jak divá, jen to musí nechat likvidátorka narůst.

16. 1. 2021 jsme na Messengeru našli další fotografii z nového domova s tímto textem:
Modelka jedna, dostala darem kapsičky… Paní důležitá:-)

24. 12. 2020 jsme na Messengeru našli další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

18. 8. 2020 jsme na Messengeru našli další vzkaz a fotografie z nového domova.
Dobry vecer! Nikitka v pohode uplne, zvladame vecery na balkone, i kdyz chce lovit komary:-) Číhat na hmyz ji baví teď nejvíc!!!:-) Celej den doma zatazeny zaluzie, vecer se vetrame na balkone, uz aby ty vedra skoncily, je to umorny! Ale jinak vsechno v poradku… Musim zaklepat.

28. 5. 2020 jsme na Messengeru našli další fota z nového domova (viz fotoalbum).

30. 4. 2020 jsme na Messengeru našli další zprávu a fota z nového domova.
Vse ok. Dokonce lovi mysku… Musim ji hodit z obyvaku pres predsin a ona ji ulovi na koberci v loznici… A hraje si s ni i pres den, vecer je vzdy na jinym miste… Beha sprinty… Rano, vecer, pres den… Najednou se musi probehnout, nic zavratnyho, ale 2–3 sprinty a je spokojena… Jinak pres den hodne spanku, vecer ozije a valime se u notebooku nebo u telky tak do 3 do rana… Jak prijdu z prace, uz ciha za dverima…:-))) A slusne se rozjedla… To mam radost. 2 kapsicky denne, strida to s granulema… Cokoliv s rybama ji bere!!!

14. 4. 2020 jsme na Facebooku našli další fota z nového domova (viz fotoalbum).

8. 4. 2020 jsme na Facebooku našli další fota z nového domova (viz fotoalbum).

6. 4. 2020 jsme na Facebooku našli další fota z nového domova (viz fotoalbum).

4. 4. 2020 jsme na Facebooku našli první foto z nového domova (viz fotoalbum).