Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oskar

OSKAR NAŠEL NOVÝ DOMOV 24. 2. 2013.
Oskar se u nás moc neohřál, naštěstí. Záhy padl do oka rodině z Prahy 8 – včera si pro něj přijeli a Oskar už bydlí – v bytě, jako hýčkaný jedináček se vším komfortem a péčí. Snad mu to sedne, u nás moc spokojený nebyl, bylo tu na něj příliš živo. Za jeho adopci moc děkujeme!

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Věk: 5 let
Kastrovaný?: ano
Očkovaný?: ano
Odčervený?: ano
Čipovaný?: ne
Handicapovaný?: ne
Podmínky: byt, do kočičí společnosti, i do rodiny s dětmi
Charakteristika: Oskara jsme přebírali od původní majitelky, která ho jako čtyřměsíční koťátko – spolu s jeho sestřičkou – našla vyhozeného v pytli. Svého kocourka se nyní musí vzdát poté, co se v rodině objevila závažná alergie. Oskarovu sestřičku si ponechali její přátelé, takže u nás skončil pouze Oskar. Je zatím trochu smutný ze ztráty domova a paničky, ale moc hodný, zvědavý, klidný a mazlivý. Je kastrovaný, odmala zvyklý jen v bytě, ven nikdy nechodil. Přátelský k ostatním kočkám. Zvládne i děti:-). Čeká u nás na novou šanci.
Oskar na Facebooku

Z NOVÉHO DOMOVA

12. 9. 2013 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den, posílám fotky Oskara, myslím, že si zahradu užívá. Má se dobře, váží 5,30 kg. V přepravce v autě se mu nelíbilo, tak je v autě bez přepravky a je to lepší. Zdraví H.

18. 4. 2013 jsme dostali další pozdrav z Oskarova nového domova.
Dobrý den, myslím si, že si Oskar už úplně zvykl, začali jsme jezdit na chatu, zatím se s ní seznamuje, ale žádný problém není. Ven ho pro jistotu ještě nepouštím. Má za sebou očkování, po kterém mu bylo dost špatně. Ale už je to za námi. Za měsíc ho čeká menší zákrok v narkoze, zjistili jsme, že má ulomenou stoličku a pod ní má zánět. Navíc mu chybí nějaké zuby, tak mu ty zbylé doktor zreviduje a popřípadě sundá zubní kámen. Moc nežere granule, tak nevím, jestli ho to bolí a nebo je tak mlsnej. Jinak je moc hodný a je to náš miláček. Mějte se hezky. H.

6. 3. 2013 jsme dostali další zprávu a fotografii z Oskarova nového domova.
Dobrý den, jsme bez problémů. Máme se dobře.

27. 2. 2013 jsme dostali e-mail s fotografií.
Dobrý den, všechno je v pořádku. Je to miláček. H. H.