Jdi na obsah Jdi na menu
 


? Pan Zlatý

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Narozen: duben 2017
Kastrovaný/a?: ano, 23. 6. 2018
Očkovaný/á?: zatím ne
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?:  
Podmínky: 
Pan Zlatý na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

27. 6. 2018
Pan Zlatý u nás pobývá od soboty 23. 6.2018 společně s bratrem Panem Stříbrným. Od narození žili společně se svou maminkou a se svou lidskou rodinou v rodinném domě v Kolíně. Do domu sice nesměli, ale měli k dispozici sklep, kůlnu a zahradu. Tam vyrostli, tam byli šťastní a spokojení. Dům ale na jaře za poměrně dramatických okolností vyhořel, lidé se museli odstěhovat a kočičky si s sebou vzít nemohli. Dva bratry jsme tedy přebrali my, kočičku, jejich maminku, s zatím nepodařilo odchytit, ale počítáme i s ní – dorazí prostě později. Vstupní prohlídku jsme absolvovali rovnou cestou z Kolína, a protože zdravotní stav byl dobrý, pan doktor rovnou přistoupil ke kastraci. Nyní se zotavují. Oba bratři jsou zatím dosti lekaví, ale velmi způsobní, čistotní, hodní a mazliví kocourci. Ta jejich lekavost je pochopitelná, po tom všem, co mají za sebou… U nás jsou zatím většinu času schovaní, ale rádi se nechají pochovat i pohladit, o lidskou společnost stojí.

29. 6. 2018
Pan Stříbrný a Pan Zlatý odjeli spolu do nového domova. Seběhlo se to narychlo – minulou neděli u nás byli zájemci podívat se na Čiperku – byli připraveni dát domov naší největší plašance. Podmínky na místě ideální, tzn. prostor, volnost, svoboda s plnou penzí. Bohužel jsme ale nevymysleli, jak v rámci daných dispozic v novém bydlišti zajistit její bezpečné zabydlení. Tak jsme se zašli podívat i na kocourky a bylo rozhodnuto:-) V pátek si pro ně nová panička přijela a už se zabydlují. Za prima domov pro oba brášky velmi děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

13. 7. 2018 jsme dostali první e-mail a fotografii z nového domova. Pan Zlatý, neboli (Zrzek) bohužel třetí den po příjezdu utekl se sedlovny, kde se měli oba bratři zabydlet:-( I když jsme ihned vyrazili na místo a pátrali, zatím se nenašel:-( Text e-mailu je k dispozici na profilu Miloška (Pana Stříbrného).