Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paní Mrkvičková

PANÍ MRKVIČKOVÁ NAŠLA NOVÝ DOMOV 9. 4. 2013 (podrobnosti níže). 

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví:
kočka
Věk: 4–5 let
Kastrovaná?: ne
Očkovaná?: ne
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ano, FeLV pozitivní
Podmínky: byt, jedináček nebo do společnosti kočiček se stejnou diagnózou, k dětem i pejskovi
Charakteristika: Paní Mrkvičková pochází ze stejného místa jako Máňa, Heřmánek a Mrkvička, tzn. od jednoho rodinného domku, kde delší dobu po zmizelé a nezvěstné majitelce živořilo několik kočiček odkázaných na pomoc sousedů… Dům je snad v exekuci, ale to je vcelku jedno – o dům se jistě někdo popere, o kočičky nikdo, a tak skončily u nás. Paní Mrkvičkovou jsme přijali až s dvoutýdenním zpožděním, při prvním odchytu byla někde zašitá:-) S největší pravděpodobností se jedná o Mrkvičkovu mámu. Nekastrovaná, protloukající se na vlastní pěst – není tedy divu, že je, stejně jako celá její „rodina“ FeLV pozitivní. Je ale v dobré kondici, teď už odčervená, ouška vyčištěná, čistotná a čisťounká. Kastrovat jsme ji nenechali, při její diagnóze jsou šetrnější antikoncepční injekce. Paní Mrkvičková je klidná, hodná, velmi mazlivá a taky trochu ukecaná:-). V dobré kondici, zdravá, ale s ohledem na sníženou imunitu pro ni hledáme umístění do bytu nebo domku, bez výběhu ven. Může být ve společnosti další kočičky/kočiček s obdobnou diagnózou, zvládne být i jedináček. Nebojí se psů, může i k dětem.
Paní Mrkvičková na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

9. 4. 2013
Paní Mrkvičková bude bydlet v Praze, v rodině, která se u nás byla po domácím mazlíčkovi poohlédnout před pár dny. Volba padla na Paní Mrkvičkovou. Bude bydlet v prostorném bytě s občasnými letními výlety na chalupu. Za adopci Paní Mrkvičkové děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

19. 11. 2022 jsme na Facebooku našli další foto z nového domova s tímto komentářem:
A kočičky prej tu zimu radši prospěj. Takto pozdravujeme a vzkazujeme, že všechno při starém, díkybohu, žádné novinky nemáme.

17. 6. 2021 jsme na Facebooku našli další fotografie z nového domova s tímto komentářem:
Šanta je prý nejvíc super rostlina… Mrkvička nevěděla, jestli ji má dřív okousat a nebo se po ní vyválet.

24. 12. 2020 jsme na Messengeru našli další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

1. 1. 2019 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

6. 11. 2017 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova s tímto textem:
Mrkvička má novou boudičku:-D (a evidentně není ráda, že jsme to objevili;-) Tímto zdravíme a hlásíme, že je vše v normě.

3. 5. 2017 jsme na Facebooku našli zprávu z nového domova.
Ahoj Ladko, dlouho jsme se z Mrkvičkova neozvali, no, fofr jako normálně, a hlavně všechno při starým. Změna nastala bohužel včera, byli jsme s Mrkvi na veterině, a má chudinka vytrhaný naprosto všechny zbylý zoubky, včetně špičáků:-( Přišlo se na to, když jí slzelo očko a paní doktorka Tesařová koukla, že to bude asi od zubu, že má ten horní špatný a dráždí jí nerv. Ta k jsme se objednali a včera na to došlo:-( No, včera teda nic moc (a byla na nás chudák pěkně naštvaná, nedivím se…), dneska už zblajzla kapsičku a vypadá dobře, v rámci možností. Tak ještě v pátek kontrola a ještě jedny antibiotika, a snad bude zas chvíli pokoj. No, jinak u nás veselo s kočičkami, prima proti depce… Pozdravujeme do Kocourkova, doufáme, že se máte dobře! Ahoj a Mňauk, Jana a Mrkvi.

30. 9. 2016 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

14. 5. 2016 jsme na Facebooku našli další fotografie z nového domova. Paní Mrkvičková dostala nového kamaráda – nalezené kotě, kterého se její rodina ujala.

20. 1. 2016 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

2. 1. 2016 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

19. 9. 2015 jsme na Facebooku našli vzkaz a fotografie z nového domova.
Ahoj Ladko, tak jsem vložila aspoň několik fotek. Vůbec nestíháme, ale snažíme se. Všichni. Mrkvička pomáhá hlavně s projektama, ochutnává pokrmy a dává pozor, abych nezaspala, když jedu pracovat ven. Ona ven nejezdí, ty venkovní kočičky, které to tam mají za své, ji moc nevítaly… tak na nás čeká doma a kontroluje, jestli je dovezená tráva v pořádku:-) Docela asi vyrostla, když jsme byly (no, už je to přes půlrok…) ne veterině, byla pochválená, jaké má pěkné tukové faldíčky na bříšku… Prostě je celá taková měkkoučká heboučká miloučká… Tak obě pozdravujeme do Kocourkova a doufáme, že ani nadále nanastanou žádné dramatické situace, o kterých by bylo potřeba psát. Pac a mňauk a hezkej víkend!

6. 8. 2014 jsme na Facebooku našli fotografie Paní Mrkvičkové z výletu na chatu (viz fotoalbum). Paní Mrkvičková pomáhá na chatě.

10. 3. 2014 jsme na Facebooku našli fotografie Paní Mrkvičkové z výletu na chatu (viz fotoalbum).

29. 1. 2014 jsme na Facebooku našli fotky Paní Mrkvičkové (viz fotoalbum).

17. 1. 2014 jsme na Facebooku našli fotku Paní Mrkvičkové pod vánočním stromkem (viz fotoalbum). Prý byla moc hodná a dostala hodně dárků.

29. 9. 2013 U prezentace Paní Mrkvičkové na Facebooku přibyly nové fotografie jejích horolezeckých kousků na chalupě.

21. 7. 2013 dorazily nové fotografie Paní Mrkvičkové, kterak pomáhá v kuchyni a hraje si s potkanem:-)

23. 6.2013 U prezentace Paní Mrkvičkové na Facebooku přibyly nové fotografie z prvního víkendu na chalupě.

22. 4. 2013 Paní Mrkvičková má svou prezentaci na Facebooku, její fotografie v novém domově můžete najít v profilu její majitelky.

11. 4. 2013, tři dny po přestěhování, jsme dostali fotografii Paní Mrkvičkové v novém domově.