Jdi na obsah Jdi na menu
 


Papučka (Bobinka)

PAPUČKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 8. 4. 2014 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví:
kočka
Narozená: cca říjen 2013
Kastrovaná?: ne
Očkovaná?: ne
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky:
Papučka na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

28. 3. 2014
Papučka pochází ze stejné „várky“ jako Hermelín, Laskoňka, Leontýnka, Sandra a Valentýnka, přijali jsme ji 22. 3. 2014. Na poslední „štaci“ byli spolu. Papučka je původně snad nalezenec, od útlého věku se potlouká po útulcích a depozitech, domov ještě nepoznala. Pokusíme se ho najít. Papučka je velmi kontaktní a mazlivá, hravá, temperamentní, zvědavá malá šelmička. Nijak zdevastovaně nevypadá, ale přijela ve skupině koček, které všechny bez výjimky mají chlamydiózu, a tak musí být také přeléčena a strávit potřebnou dobu v karanténě. Pokud se jí nic nepřidá, snad bude moci brzy hledat nový domov.

8. 4. 2014.
Papučka se ani nestačila dostat do řádné nabídky k adopci. Vše se odehrálo velmi rychle. O Papučku se přihlásili zájemci, kteří věděli, co hledají, a v Papučce to také našli. Byla to láska na první pohled. I když Papučka ještě dobírá antibiotika (zbývají 4 dny), poslali jsme ji do nového domova. Jednak z ní bude jedináček, jednak se s novými majiteli sejdeme 11. 4. 2014 na naší veterině na kontrole, abychom měli jistotu, že je Papučka v pořádku. Nicméně do nového domova odcházela živá až běda – takže předpokládáme, že vše bude v pořádku. V novém domově bude mít po nezbytné navykací době i výběh na zahrádku. Za Papuččinu adopci děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA

31. 12. 2014 jsme dostali novoroční přání z nového domova.
Děkujeme a i my přejeme vše nejlepší do Nového roku 2015. Bobinka je myslím spokojená a má vše, co potřebuje ke štěstí…:) H.

9. 5. 2014 jsme dostali e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová. Posílám fotečky Papučky. Je skvělá, mazlivá, hravá a dělá mi neustále sekretářku:). Na klávesnici už umí psát všemi deseti!:-)))) Děkuji a s pozdravem, H.