Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pepa

PEPA NAŠEL NOVÝ DOMOV 2. 6. 2014 (více informací níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví:
kocour
Věk: cca 5 let
Kastrovaný?: ano
Očkovaný?: ano
Odčervený?: ano
Čipovaný?: ne
Handicapovaný?: ne
Podmínky: ideálně domek se zahrádou, jak byl zvyklý, spíše jako jedináček, může i k malému hodnému pejskovi – velkých psů se bojí
Charakteristika: Pepa je nechtěné dědictví. K nám ho dovezl jeho dočasný majitel, jehož rodina Pepana zdědila po příbuzných. Pepa se moc nehodil, nehledě na to, že by si nezvykl na psa. A tak putoval k nám. Pepa je obrovský, klidný a přátelský kocour, který má rád kontakt s lidmi. Je velmi mazlivý, ale nevyžaduje nošení v náručí, nesápe se na klín, neskáče na záda, umí vyčkat na vhodnou chvíli – je proto vhodný i pro starší majitele. Čistotný, spořádaný, skromný a trpělivý. Pro Pepu hledáme ideálně domek se zahrádkou, jak byl dosud zvyklý. Jiné kočky moc nemusí, bude vhodnější jako jedináček. Malé, hodné a přátelské pejsky zvládne v pohodě, velkých psů se ale bojí.
Pepa na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

20. 5. 2014
Pepu jsme přijali do depozita 19. 5. 2014. Jedná se o nechtěné dědictví – dovezl ho jeho dočasný majitel, jehož rodina Pepana zdědila po příbuzných. Pepa se ale moc nehodil, nehledě na to, že kvůli psovi by si prý stejně nezvykl. A tak hledali způsob, jak situaci vyřešit. Pepan si na příjem počkal pár měsíců, dočasný pečovatel ho alespoň nechal naočkovat a odčervit. Pepa vypadá dobře, je to obrovský kocour, klidný, přátelský, ale zatím smutný. Jakmile vyleze z úkrytu a začne komunikovat, profil doplníme.

28. 5. 2014
Pepa hledá nový domov.

2. 6. 2014
Pepu si při návštěvě v našem azylu vybrala prima rodina s dětmi z obce kousek od Kutné Hory. Dnes už je tedy Pepa doma a zabydluje se. Bude potřebovat nějaký čas na aklimatizaci, aby si zvykl na nové prostředí a pochopil, že to není další přestupná štace, ale opravdový domov. A pak už bude moci i ven – zahrádka v bezpečném odlehlém místě, doma čtyři páry rukou připravené mazlit… Za Pepovu adopci moc děkujeme.

4. 8. 2014
K Pepovi přibyla naše Tonička.

14. 10. 2014
K Pepovi a Toničce přibyla ještě naše Simonka
 

Z NOVÉHO DOMOVA (řazeno od nejstarších zpráv po nejnovější)

21. 11. 2018 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova (viz Simončino fotoalbum).

6. 12. 2017 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

16. 7. 2016 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

23. 5. 2016 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

5. 3. 2016 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

19. 2. 2016 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova s tímto vzkazem:
Dokud se Pepa nenají, ostatní nemají šanci…

17. 1. 2016 jsme na Facebooku našli Pepovu fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

14. 1. 2016 jsme na Facebooku našli vzkaz z nového domova.
Pepa se uvelebil na posteli a díval se. A Tonička, to je citlivá dusicka, však víte. Přijde, naji se. Ohřeje a jedno kare ven. Ale taky se přijde pomazlit, ale to jsou vzácné chvilky, avšak krásné.

19. 12. 2015 jsme na Facebooku našli vzkaz z nového domova.
Zdravím, máme se suprově. Letos mě dostala Simi. Jak je chlupatá a mohutná. Délkou i výškou jak Pepa. A má min. 3 kg, možná i víc. No je to kus kočky.

14. 5. 2015 jsme na Facebooku našli fotografii z nového domova. Pepa, Simonka a Tonička dostali novou kamarádku z útulku – čtyřměsíční psí kříženku Barney (viz Pepovo fotoalbum).

29. 4. 2015 jsme na Facebooku našli fotografie z nového domova (viz Pepovo fotoalbum).

29. 12. 2014 jsme na Facebooku našli společnou fotografii Pepy, Simonky a Toničky z nového domova – bohužel ani majitelé nevědí, kdo je kdo:-)

24. 9. 2014 jsme na Facebooku našli foto Pepy v novém domově (viz Pepovo fotoalbum).

31. 8. 2014 jsme na Facebooku našli foto Pepy v novém domově (viz Pepovo fotoalbum).

22. 7. 2014 jsme na Facebooku našli foto Pepy v novém domově (viz Pepovo fotoalbum).

7. 6. 2014 jsme dostali další fotografie a krátký e-mail.
Dobrý večer, posílám pár nových foteček našeho čtyřnohého přítele. Nejlepší je ta s L. – tu bych nazvala „Chlapi sobě“. S pozdravem J.

3. 6. 2014 jsme dostali první fotografie a e-mail z nového domova.
Dobrý večer, tak posílám slíbené fotečky našeho nového člena domácnosti. Dneska se setkal s úplně cizími lidmi a v poho se nechal pohladit, ale nejlepší bylo, jak přišel a skočil manželovi na bok a začal si tam hovět, jak na peci:-)