Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petřín 001

KOČIČKA BYLA VRÁCENA DO PŮVODNÍ LOKALITY 5. 9. 2015  (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozena: ?
Kastrovaná?: ano, 30. 8. 2015
Očkovaná?: zatím ne
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky: vrací se do původní lokality 

Petřín 001 na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

29. 8. 2015
Kočička z pracovním jménem Petřín 001 žije u restaurace Nebozízek na Petříně. Je to maminka Citróna, Limetky a Mandarinky, podařilo se ji odchytit až nyní. Naším úkolem je nechat kočičku vykastrovat, odčervit, nechat ošetřit zuby a vyčistit uši. Pak se vrátí do původní lokality, kde je zvyklá a kde se číšníci z místní restaurace budou starat o její pravidelnou stravu. U nás se kočičce rozhodně nelíbí – je v karanténní kleci, kterou  se zřejmě rozhodla zlikvidovat (uvidíme, co klec vydrží:-).

31. 8. 2015
Obě kočičky jsou po kastraci. Zákrok proběhl bez problémů, navíc nebylo potřeba další ošetření – kočička Petřín 001 nemá ani svrab, ani problémy se zuby, což je pro restauraci Nebozízek dobrou vizitkou – je vidět, že jsou ve slušné kondici a e je o ně skutečně postaráno. Obě u nás ještě tak týden pobudou, abychom si ověřili, že jsou skutečně v pořádku a dostatečně zotaveny, a pak pojedou zpátky tam, kde jsou zvyklé.

5. 9. 2015
Dnešním dnem jsou petřínské kočičky zpátky na domovské půdě u restaruace Nebozízek na Petříně. Po kastraci se zotavily dobře, nebyl důvod je tu dále držet, koneckonců pro obě byl pobyt v karanténní kleci stresující. Při jejich vypouštění jsme chtěli pořídit pár fotek, jak se radují z návratu domů, ale nepovedlo se, neb obě vyběhly z přepravek neuvěřitelnou rychlostí. No, není divu, na Nebozízku se dnes konala asi stohlavá svatba a kolem procházely davy turistů, ale večer, až se vše uklidní, si jistě přijdou pro večeři a na pobyt u nás snad brzy zapomenou…