Jdi na obsah Jdi na menu
 


Polárka

POLÁRKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 16. 12. 2012 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Věk: cca 1 rok
Kastrovaná?: ano
Očkovaná?: ne
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky: domek se zahrádkou, nehodí se do větší skupiny koček
Charakteristika: Koncem srpna byla nalezena hladová a bezprizorná krčící se pod keřem v městečku na jihovýchodním okraji Prahy. Ztracená nebo vyhozená, to už se asi nedozvíme, cedulky v místě i okolí byly vylepeny, nikdo se o ni ale nepřihlásil. Polárka je hravá a kontaktní. Zpočátku na ostatní kočky vrčela, ale už si ve skupině koček zvykla. Je trochu provokatér, jako jedináček by byla spokojenější, ale i soužití s ne příliš dominantní kočkou či kocourkem by mělo fungovat. Většinu času prosedí u okna a toužebně zírá do zahrady. Pro Polárku hledáme umístění ideálně k domku s možností výběhu ven do bezpečného prostředí, jen v bytě by spokojená nebyla.
Polárka na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

16. 12. 2012
Polárka už má nový domov. Její poslední týdny v depozitu byly dosti napínavé – po vakcinaci se jí „rozjelo“ snad vše, co bylo možné, včetně kalicivirózy. Reakce byla zvláštní a průběh dost děsivý. Ale zvládla to, opět všechna čest našim pánům doktorům, ze všeho ji vyléčili, takže jsme dnes předávali krásnou sametově hebkou zdravou kočičku – zájemci na ni naštěstí po celou dobu léčby čekali. A dnes se tedy Polárka dočkala – bydlí v domku se zahrádkou v klidné bezpečné lokalitě kousek od Prahy, s prima páníčkem, zatím bude jedináček, časem možná přibyde štěně. Za adopci Polárky děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

15. 11. 2018 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Kočičky se mají výborně. Polárka je cestovatelka. Dům tatínek prodal, takže jsou dočasně v bytě a na přelomu roku jdou zase do baráčku ve F.:) Angie je Angie… Přítel už si na chlupy zvykl a zmizela mu i alergie (díky bohu), a tak je Angie náš malej závislák a okupant. Její přístup je „proč bych ležela na gauči, když můžu ležet na tobě a nechat se drbat“:D Pozdravujte kočičky a hodně zodpovědných „pěstounů“. K.

6. 7. 2014 jsme dostali e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den, už jsem dlouho neposlala žádnou fotku naší nejúžasnější kočičky na světe a samozřejmě k tomu přidám i tu tatínkovu, od kterého jsem konečně dostala nějaké nové fotky:) Angie i Polárka se mají skvěle, Angie je stále náš miláček, co bez nás neudělá ani krok, Polárka je u táty zabydlená, už pobíhá po venku, stále se vrací (nejspíš táta dobře vaří:D) V příloze jsou fotky, ať vidíte, jak vypadají od doby, co jsme si je brali:) Přeji pěkný den, K.

3. 1. 2014 jsme dostali krátký e-mail z nového domova.
Dobrý den:), omlouvám se, měli jsme spoustu starostí se stěhováním. Ale obě se mají svěle:) Polárka je čím dal tím kulatější teď přes zimu. Když jsem byla po Vánocích u táty, tak bych ji malem nepoznala, už aby bylo zase teplo a vyběhala to:-D A Angie (u nás Zlatuška, umístěna ještě za Toulavé Tlapky 9. 4. 2012) je můj miláček:), stále stejně úžasná, mazlivá, hravá, praštěná a závislácká na paničce:) Přeji štastný nový rok a co nejméně nových kočiček:)

31. 1. 2013 jsme dostali e-mailem fotky Polárky v novém domově.