Jdi na obsah Jdi na menu
 


Principál (Walda)

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Věk: cca 3 roky
Kastrovaný/a?: ano (kastrovaný k nám už dorazil)
Očkovaný/á?: zatím ne
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky:
Principál na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

31. 10. 2015
29. 10. 2015 jsme přijali už třetí várku kočiček od psychicky nemocné bezdomovkyně ze staré ubytovny v Praze 5 na Císařce. První byli Lógr a jeho sestra Cikorka, pak následovala Jarmilka se dvěma synky a kočička s pracovním jménem Císařka 1. Nyní opět dorazily čtyři „kousky“, opět zatím nemáme jména, proto uvádíme pouze pracovní. Bezdomovkyně i její kočičky musely do dnešního dne ubytovnu opustit. Kam nemocná žena šla, to nevíme, kočky si s sebou samozřejmě vzít nemohla, její život je dost komplikovaný i bez nich… Majitele ubytovny osud kočiček nezajímá, jedna z variant byla vypustit kočky do blízkého lesíka, ať si poradí samy… To ovšem není dost dobře možné, protože kočičky jsou zvyklé na plnou misku (byť nekvalitní stravy) a střechu nad hlavou… A tak se s tím musíme poprat my. Kočky nejsou v dobrém zdravotním stavu, byť se o ně bezdomovkyně v rámci svých možností starala, krmila je, zajistila jim přístřeší… ale záležitosti jako kastrace, odčervení či očkování byly zjevně nad její finanční a zřejmě i duševní schopnosti. Přijaté kočičky mají herpesvirus, vnější i vnitřní parazity, pochopitelně nejsou kastrované. To všechno čeká na nás.

16. 11. 2015
Kocourek s pracovním jménem Císař 3 dostal jméno Principál.

1. 12. 2015
Tak doufáme, že i Principál brzy opustí léčení a bude hledat nový domov. Je to moc hodný a mazlivý kocourek, typický gaučák:-)

13. 12. 2015
Principál, stejně jako ostatní kočičky z Císařky, dobral antibiotika, a tak mohl konečně odejít do nového domova. Jeho nová panička žije v rodinném domku v obci kousek za Českým Brodem. Walda bude zatím jen doma, ale na jaře bude mít k dispozici i zahrádku. Za Principálovu (Waldovu) adopci děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

24. 8. 2022 jsme na WhatsApp našli pozdrav a fotografii z nového domova.
Posíláme s Waldou pozdrav, máme se dobře, tady si s ním vnučky hrály absolutní kliďas:-) Je to pohodář.