Jdi na obsah Jdi na menu
 


Růžový kavalír (Muníšek)

RŮŽOVÝ KAVALÍR NAŠEL NOVÝ DOMOV 22. 1. 2022 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Narozen/a: 18. 8. 2021
Nalezena/a: odchycen v areálu Metrostavu v Horních Počernicích 18. 9. 2021 
V naší péči od: 19. 9. 2021
Kastrovaný/a?: zatím ne
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: do domku s bezpečným výběhem, ideálně s některým z bratrů případně do společnosti podobně starého a podobně temperamentního kocourka či kočičky, k hodnému pejskovi
Další informace: 
Charakteristika: Růžový kavalír je jedním s kocourků, kteří se narodili kočičce Teroristce v areálu Metrostavu v Horních Počernicích, kde byli všichni odchyceni.  Koťata si prošla standardní léčebnou kúrou – odčervení, antibiotika na rýmu atd. Ale dnes už jsou všichni zdraví a hledají nový domov. Všichni čtyři jsou mazliví, společenští, vítací, vhodní do rodiny s dětmi, rádi „pomáhají“ při práci… prostě plyšáci:-) Zároveň jsou však velmi temperamentní, jak se na zdravá koťata patří. Tři ze sourozenců od sebe prakticky nerozeznáme, podobají se jako vejce vejci – a tak jsme si je museli označit obojky, podle kterých dostali i jména (ne že by to úplně pomohlo, rádi si je sundavají:-)  Narozdíl od maminky Teroristiky, která zůstává zcela plachá, jsou všichni čtyři sourozenci nesmírně mazliví a kontaktní nejen k lidem, ale i ke kočkám – jsou přátelští a družní, zároveň uctiví ke starším:-) Ideální by bylo společné umístění s některým z bratrů, nicméně Růžový kavalír může odejít i sám tam, kde bude mít společnost podobně temperamentního kocourka či kočičky. Brzo z něj bude zdatný lovec, takže výběh na zahradu určitě ocení.
Růžový kavalír na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

21. 9. 2021
Terinka (pro krmičku) nebo Teroristka (pro všechny ostatní:-) je maminkou Katriny a Kyrilla, kteří jsou už nějakou dobu v naší péči. Teroristka dlouho odolávala odchytu, mezitím stačila porodit další koťata. Nakonec se odchyt podařil a 18. 9. 2021 k nám dorazila Terinka se dvěma koťaty, další dvě koťata dorazila druhý den. Terinka i koťata jsou v dobrém výživovém stavu, o příkrm bylo vždy postaráno. Víc se ale v nepřehledném terénu zajistit nedalo, takže koťata mají rýmu, hnisavý výtok z očí a začervená bříška. Takže budeme léčit a postupně uvidíme…  

28. 11. 2021
Růžový kavalír hledá nový domov.

22. 1. 2022
Růžový kavalír odjel dnes do nového domova. Na inzertním portálu padl do oka rodině z obce nedaleko od Chrudimi. Rodina se poohlížela po chlupaté posile do své kočko-psí smečky. Až se Růžový kavalír zabydlí a podstoupí kastraci, bude mít k dispozici i zahradu. Za prima domov pro posledního „teroristu“ jeho nové rodině velmi děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

23. 11. 2022 jsme na WhatsApp našli další pozdrav a foto z nového domova.
Dobry vecer, musim se s Vami podelit o to, jaky je z Muniska cim dal vetsi fesak:-) Uz je pres pul gauce:-)

28. 9. 2022 jsme na WhatsApp našli další foto z nového domova (viz fotoalbum).

24. 6. 2022 jsme na WhatsApp našli další foto z nového domova s tímto komentářem:
Zdravime:), posilam fotku toho naseho kluka, už je to pořádný puberťák:), má výraz šelmy:) Máme se fajn. Venku zatim naštěstí moc nepobývá, chodi ven odpolko, když přijdeme domů, a na noc se nechá ochotně přivolat domů, takže venku zatim nenocoval. Baští za dva, ale je pořád hubený jak žížala, nevim, kam to dává:) Odčervený je, tak nevim:) Je to príma kluk a mega mazel, děkujeme za něj. Mějte se hezky:)

14. 5. 2022 jsme na WhatsApp našli další fotografie z nového domova s tímto komentářem:
Dobrý večer, Munišek zkoumá zahradu:) Vleze úplně vsude:)

1. 5. 2022 jsme na WhatsApp našli další fotografie z nového domova s tímto textem:
Dobry den, preji krasnou nedeli a posilam par fotecek z prvni Muniskovy prochazky venku.

4. 3. 2022 jsme na WhatsApp našli další foto z nového domova s tímto komentářem:
Munišek na svém trůně, snad pro něj neni ten gauč moc malý:-)

26. 2. 2022 jsme na WhatsApp našli další foto z nového domova s tímto komentářem:
Dobrý večer, Munišek zdravi z domova. Už je s námi všude a je moc spokojenej. Je to mazlík a hračička. S pejsky je úplně v pohodě. Když je potřeba, tak si je umí srovnat:-) Jen se Zrzkou se pořád nic nezměnilo, vyjíždějí po sobě. Snad se to ještě spraví. Mejte se hezky.

3. 2. 2022 jsme na WhatsApp jsme našli první fotografie z nového domova (viz fotoalbum).