Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šafránek

ŠAFRÁNEK NAŠEL NOVÝ DOMOV 4. 1. 2013 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Věk: 3 roky
Kastrovaný?: ano
Očkovaný?: ne
Odčervený?: ano
Čipovaný?: ne
Handicapovaný?: ne
Podmínky: byt nebo domek, klidná domácnost, může být jedináček nebo do společnosti kocourů, kočky nemusí
Charakteristika: Šafránek se k nám dostal 14. 6. 2012 z hlavního depozita Toulavých Tlapek. Tam se ocitl poté, co se jeho dosavadní panička údajně stěhovala a nemohla nebo nechtěla už kocourka brát s sebou. Neznáme ani jeho původní jméno, a tak mu říkáme „Šafránek“. Zpočátku byl velmi vystrašený, ale přesto kontaktní, mazlivý a hodný – nesyčel, neoháněl tlapkami… V depozitu si zvykl, velmi hezky se chová ke koťatům, která ho berou jako hodného tátu:–) Přesto by potřeboval nový domov – ideálně do bytu, do klidné domácnosti – může být jedináček i v partě, i když dospělé kočky moc nemusí. S kocoury naopak problém nemá. K lidem je velmi přátelský, kontaktní, není vlezlý, ale mazlí se moc rád.
Šafránek na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

4. 1. 2013
Šafránek bude bydlet v rodinném domku s prima páníčky, kteří si chtěli do nového domku pořídit kočičku. Volba padla na Šafránka. Čekali jsme že Šafránek stráví víkend někde ve skrýši, ale už druhý den prý procházel dům – testoval gauče a křesla, vzorně používá kočičí WC, mazlí se, nebojí se – evidentně se mu tam líbí. Držíme palce, aby to Šafránkovi vyšlo! Za jeho adopci děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

1. 2. 2018 jsme dostali další e-mail a fotografii z nového domova.
Dobrý den, milá Laďko, jak se máte? Doufám, že jste plná energie jako vždy. Šafránek a děti jsou v pořádku. Děti se začínají o něj zajímat, ale kocour si udržuje od nich odstup a oni si ho tím pádem více váží:) S pozdravem, H.

1. 9. 2016 jsme dostali e-mailem další fotografie z nového domova. Šafránek dostal dva lidské sourozence:-)

23. 2. 2016 jsme e-mailem dostali další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

4. 1. 2016 jsme dostali novoroční pozdrav z nového domova (viz fotoalbum).

10. 5. 2015 jsme dostali krátký e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý večer, milá pí Cetlová, děkujeme Vám za Šafránka také. Je to velice milé a inteligentní zvíře. Jsem zvědavá, proč se jej 2-krát vzdávali? Posílám Vám par čerstvých fotek s nim. Se srdečním pozdravem, H.

31. 12. 2014 jsme dostali novoroční pozdrav a fotografii z nového domova.
Všechno nejlepší v novém roce Vám přeji náš milovaný Šafránek spolu s námi:) Srdečně, H. a P.

31. 12. 2013 jsme dostali novoroční pozdrav a fotografie z nového domova.
Všechno nejlepší v novém roce přejí Šafránek a my:) Posílám pár jeho fotek udělaných během roku. S pozdravem, H. V.

27. 1. 2013 jsme dostali e-mail a fotografie z Šafránkova nového domova.
Dobrý den, Laďko, tak že píšu Vám, že se Šafránkem je všechno OK a posílam pár fotografií. Ještě jednu děkujeme za skvělého kocoura a s pozdravem, H.

10. 1. 2013 jsme dostali e-mail z nového Šafránkova domova.
Dobrý den, Lad'ko, Děkuji za Váš mail a omlouvám se, že píšu zřídka: ted' mám zkouškové období a snažím se ho nějak spojit s prací, a ten čas běží tak rychle, jako Šafránek občas lítá po domku:) Šafránek je moc hodný a mazlivý kluk, a tak se s námi zabydlel, že máme takový pocit, že jsme spolu léta. Spí a jí s námi i skoro všude chodí za mnou. Bříško má v pořádku, ale trošku mu visí dolů tak, že když se pohybuje, ono mu trošku viklá a je to zábavné:) Nejí mi vývar, tak že chtěla bych se zeptat o Váš recept. Moc děkujeme Vám za takového hezkého a vycvičeného kocoura! S pozdravem, H.